Holčička byla v obchodě okřiknuta: „Neběhej!“ Její reakci maminka v žádném případě nečekala

Fotografie: Yuya Tamai / Creative Commons / Attribution 2.0

Na internetu koluje video, na kterém si před lety ukradla veškerou pozornost malá holčička jménem Zoe. Její reakce na matky okřiknutí byla velmi originální.

Nakupování s dětmi ve velkém obchodě se mnohokrát zvrhne v nervy drásající činnost. Živější děti v obchodech pobíhají nebo nakupují, co by se jim zlíbilo. Jen málokteré dítě dokáže v klidu sedět v košíku nebo jít s maminkou za ruku, ve většině případů je z nakupování nešťastná matka, dítě i zaměstnanci obchodu, kteří musí v tichosti přihlížet. I holčička jménem Zoe pobíhala po obchodě, dokud jí matka neokřikla. Celou scénku naštěstí nahrávala a pobavila tím spoustu lidí.

Originální reakce na zákaz

Často se nakupování s dětmi změní v malé soukromé peklo, kdy dítě běhá po obchodě, matka je nervózní z pohledu lidí a do toho musí přemýšlet, co vlastně potřebuje koupit. Možná i proto je v Čechách oblíbená dovážka jídla z obchodů až do bytu. Tyto služby se v dnešní době těší velké oblibě zvláště u matek s větším počtem dětí. Matka malé Zoe vzala s sebou holčičku na nákup a nenápadně ji natáčela. Díky tomu mohlo video pobavit spoustu lidí.

Když holčička začala běhat po obchodě, matka ji okřikla, ať neběhá. Obvyklá věta, když potřebujete, aby bylo dítko alespoň chvíli v klidu. Reakce Zoe byla však neobvyklá. Místo vzteku nebo poslušnosti se na několik málo vteřin zastavila a začala přemýšlet. Náhradní plán vymyslela téměř okamžitě a když tedy nesměla běžet, začala tančit na hudbu hrající v obchodě. Vtipným tanečním krokem se pohybovala mezi regály a bavila každého kolemjdoucího i s obsluhou obchodu.

Zoe jako hit internetu

Video s maličkou Zoe se na internetu stalo hitem. Jen na Youtube holčičky reakce pobavila již 13 milionů lidí. To je ohromné číslo zhlédnutí. Pod videem je také téměř 6 tisíc pobavených, rozjařených a chválících komentářů. Spousta z nich se shoduje v tom, že Zoein mozek funguje geniálně a z každého zákazu si vyvodí, co potřebuje. Další komentující píše, že je to to nejroztomilejší video jaké kdy viděl.

Dětský oslavenec obdržel zdánlivě obyčejný dárek. Jeho reakce zaskočila celou rodinu

Komentující lidé videa se Zoeinou reakcí se také shoduje, že je holčička velmi kreativní. Když maminka zakáže plán A, Zoe vymyslí plán B během vteřiny. Spoustě lidem vykouzlila úsměv na tváři svou roztomilostí a kreativitou díky pohotovosti její matky, která vtipnou scénku z obchodu natáčela. Vtipná zvířata a malé děti jsou zaručeným způsobem zábavy na internetu.

Zdroj: Megasvet

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]