Žena roztrhala horu toaletního papíru na kusy a následně ji smíchala s lepidlem. Výsledkem jsou svatební šaty, které vás ohromí

Fotografie: Freepik

Svatební šaty jsou velmi drahá záležitost. Vznikla proto soutěž, ve které soutěžící vyrábí šaty pouze z toaletního papíru a lepidla.

Lidé bývají velmi kreativní, obzvlášť pokud chtějí ušetřit nějakou tu korunu. Například svatba je velká investice, ale pokud nemáte peníze budete hledat způsob jak ušetřit a první věcí, na které se dá šetřit jsou svatební šaty, které si nevěsta oblékne jen jednou za život. Proto v Americe vznikla úžasná soutěž, kde vyrábí šaty pouze z toaletního papíru.

Drahé svatební šaty

Každá nevěsta si přeje krásné svatební šaty, ale ty většinou stojí mnoho peněz. I půjčení na jeden den se někdy prodraží. Ceny za půjčení se mohou pohybovat od 10 000 korun výše. Koupě vlastních šatů se také prodraží, ale proč dávat tolik peněz za šaty, které na sobě bude mít nevěsta jen jeden den.

Fotografie: Pexels

Americká soutěž se svatebními šaty

V Americe existuje soutěž, ve které mohou soutěžící vyhrát až 10 000 dolarů. Úkol se zdá být snadný, ale ve skutečnosti to chce být hodně kreativní a šikovný. Soutěžící musí vyrobit svatební šaty pouze z toaletního papíru. Papír se dá použít různými způsoby a technik na výrobu je mnoho, ale každý účastník si musí poradit sám.

Šaty z toaletního papíru

Soutěžící nesmí na výrobu šatů upotřebit žádný jiný materiál. Jediné co mohou použít je právě toaletní papír, lepidlo, nůžky a šicí potřeby. Zdá se to nereálné, vyrobit šaty pouze za pomoci těchto věcí, ale soutěžící jsou opravdu nápadití a šaty, které jsou schopni vyrobit jsou opravdu nádherné.

Fotografie: Pexels

Příběh Amber Millsové

Amber Millsové byla diagnostikována roztroušen skleróza, po té co jí byla oznámena její diagnóza upadla do těžké deprese. Bylo pro ni velmi těžké se smířit s tím, že jako matka tří dětí má nevyléčitelnou nemoc. Nechtěla to nechat jen tak a rozhodla se se svým životem něco udělat, bez ohledu na to, že se svojí nemocí nemůže nic udělat. Rozhodla se zúčastnit soutěže a vyrobit svatební šaty z toaletního papíru.

Amber a svatební šaty z papíru

Díky soutěži našla Amber smysl života, deprese se z její života téměř vytratila. V soutěži se umístila na krásném třetím místě a vyhrála 5000 dolarů. Její šaty byly opravdu fantastické. Kdyby člověk nevěděl, že jsou vyrobeny jen z toaletního papíru, tak by tomu nevěřil. Amber je opravdu šikovná.

Fotografie: Pexels

Výroba svatebních šatů z papíru

K výrobě je potřeba opravdu jen toaletní papír. Musí to být  jen ten čistě bílý, jinak by šaty neměly tu správnou barvu. Amber toaletní papír rozvařila na kaši, do které poté přidala lepidlo, vytvořila si tak papírovou kaši, ze které mohla vyrobit úžasné krajky a rozličné tvary. Podívejte se na výsledek sami ve videu níže, šaty jsou opravdu uchvatné.

Zdroj: USA Today

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]