Vytvořte si originální dekoraci z fotek, které si sami vytisknete!

Vzpomínky jsou tím nejcennějším, co máme. Mozková kapacita člověka ale není bezedná studnice, a proto se není čemu divit, že si ty nejdůležitější okamžiky chceme uchovat v paměti co možná nejdéle – k tomu nám perfektně slouží fotografie zachycující první oslavy narozenin našich dětí, svatební den, narození prvního vnoučete nebo nezapomenutelnou dovolenou v nějaké zajímavé destinaci. Díky fotografiím si tak můžeme zpětně připomínat chvíle, které pro nás byly něčím výjimečné a důležité a na které by rozhodně byla škoda zapomenout. Proč ale fotky schovávat v albech, na která se práší nebo v počítačích, kde se k jejich prohlížení dostaneme spíše náhodně? Máme daleko lepší tip, jak si nejvýznamnější okamžiky vašeho života připomínat každý den!

Dekorace, pod kterou se budete moci podepsat

Tiskárna představuje neodmyslitelnou součást počítače, kterou máme doma snad úplně všichni. Možná jste již až do dnešního dne používali pouze k tisknutí emailů, výpisů, vyúčtování a jiných lejster, jež byly jedno jako druhé – černé na bílem bez jediné špetky nápadu. Určitě i vy najdete ve svém počítači řadu fotek a obrázků, které vás něčím zaujaly nebo jsou pro vás příjemnou vzpomínkou. Nenechte je uložené na disku, ba naopak využijte tiskárnu i k jiným účelům a fotografie si vytiskněte! Nemusíte mít strach, že vás tato sranda vyjde draho – pořiďte si levné tonery a probuďte v sobě kreativního ducha. Tisknout můžete vše od přírody, květin, fotek vašich dětí nebo momentek, které jsou úsměvné a vtipné.

Jak kouzlit s fotografiemi a obrázky?

S fotografiemi a vytisknutými obrázky se dají dělat hotové divy. Stačí jen zapojit fantazii a umělecká díla, jichž budete autorem, vám začnou pod rukama vznikat sama. Aby byly fotografie kvalitní, potřebujete správnou barvu do vaší tiskárny, proto se při výběru řiďte především jejím typem. Máte-li tiskárnu od známé značky Canon, objednejte si tonery Canon, které vašim fotografiím či obrázkům propůjčí úplně nový rozměr. Fotky lze zarámovat a postavit na poličku nebo si s jejich pomocí můžete vytvořit celou fotostěnu, která rázem oživí vaše bydlení.

Umění, které vás bude bavit

Možná vás tvoření z fotek nadchne natolik, že zapomenete na nudná přání k narozeninám a vyrobíte si vlastní. A proč ne! Uvidíte, že pokud fotografie vytisknete a doplníte do drobné dekorace nebo si jimi vyzdobíte bydlení, získají úplně jinou tvář, než když na ně budete hledět do fotoalba. Dejte si ale pozor, abyste si svým zapálením pro tvoření nezničili tiskárnu, což by vás vyšlo draho. Originální tonery HP od Tonerpartner.cz slibují kvalitu, na kterou se budete moci spolehnout. Tak na co ještě čekáte? Tiskněte a tvořte, je to zábava!

Obrázek: pixabay.com

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]