Muž vzal do ruky obyčejný šroubovák a dýni. To, co dokázal vytvořit, na internetu obdivují miliony lidí

Fotografie: Depositphotos

Dýně jsou většinou spojovány se smutečním svátkem Halloween, kdy se jejich dužina vydlabe a vytvaruje se jim nějaký obličej. Tento nápad je však jedinečný.

Když známý youtuber Dave Hax začal do velké oranžové dýně dělat otvory pomocí šroubováku, mohlo se zdát, že vytváří další nudný halloweenský doplněk do zahrady. Za chvíli však to, co dokázal vytvořit, zapůsobilo už na miliony lidí! Podívejte se na video, ve kterém se dozvíte, jak během chvíle můžete geniálně rozzářit vaší oslavu narozenin.

Krásný domácí výtvor

Jedinečné výtvory, které si můžete udělat doma za pomoci vlastních sil jsou vždy to, co nás dokáže dělat šťastnými. O jednu takovou pěknou domácí vychytávku se podělil nedávno velmi známý youtuber Dave Hax, který vytvořil za pomoci šroubováku z obyčejné dýně úžasnou disko kouli! Níže se tak můžete podívat na video, ve kterém se dozvíte jak na postup celého procesu. Vyrobte si tak jedinečnou dekoraci sami doma!

Fotografie: Unsplash

K vytvoření tohoto jedinečného designu budete potřebovat kromě šroubovák (případně vrtačky) také provázek, malou svítilnu nebo svíčku a samozřejmě to nejhlavnější – dýni. Dýňová disko koule je tak perfektní nápad, kterým obohatíte jakoukoliv domácí party. Postup je přitom, jak můžete vidět ve videu, opravdu jednoduchý. Na nic tak nečekejte a vrhněte se do přípravy!

Spousta pozitivních komentářů

Video se stalo velmi oblíbeným příspěvkem internetu a jeho sledovanost stále stoupá. Mimo to se objevují pod ním objevují zásadně pozitivní komentáře: „Je to skvělé.Většinou jsem dýni použila maximálně tak na dýňovou polévku. Nyní však vím, že díky ní mohu obohatit dceřiné narozeniny. A to za takovou chvíli! Díky moc Dave Haxy.“ Na světě je tolik možností a my máme tu čest, že je můžeme sdílet na internetu a inspirovat druhé.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]