Zahrada plná zábavy na celé léto pro vás i vaše děti

Mít vlastní zahradu je obrovská výhoda. Mimo to, že si člověk může vypěstovat ovoce a zeleninu, okrasné rostliny, může také zahradu proměnit v docela zábavnou atrakci. Podle možnosti každého z nás, můžeme na zahradu umístit houpačky pro děti i dospělé, prolézačky, teepee stan, bazén i skluzavku, šipky, domeček pro děti, zahradní mini bar pro občerstvení rodiny i přátel a mnoho dalšího. Přinášíme vám trochu inspirace, jak si lze zpříjemnit letní pobyt na zahradě.

Houpačky

Houpačky mohou být různé. Ať už jen ty, které pobaví/pohoupou nebo houpačky určené k odpočinku a relaxaci. Taková houpačka přijde vhod dětem i dospělým. Pokud hodláte zabavit děti, určitě k houpačkám přidejte i prolézačky a dětmi velmi oblíbený domeček.

Pískoviště

Pro menší děti je vhodné pořídit pískoviště. To lze koupit již hotové, ale šikovnější jej zvládnou vyrobit svépomocí.

Teepee stan

Opět máte volbu dětskou nebo dospělou variantu teepee stanu. Uvítají jej děti, tak i dospělí, jako místo pro zábavu i odpočinek. Varianta pro dospělé je samozřejmě vetší. Rozhodně však v něm nesmí chybět polštáře a přikrývky pro lenošení.

Bazén

K letní zábavě patří i koupání. Někomu bude stačit menší bazén pro děti a jiný sám uvítá příjemné osvěžení. Bazén si zase podle svých možností můžete koupit nebo postavit sami. Místo bazénu můžete postavit i venkovní vanu.

Šipky

Terč a šipky patří k zábavě, která přinese mnoho smíchu. Zabaví opět děti i dospělé. Házet šipky můžete společně se svými dětmi nebo s přáteli, když se sejdete při grilování. Vedle šipek patří k oblíbené zábavě i košíková.

Kreslení na tabuli

Své děti můžete zabavit i tak, že jim na vhodné místo umístíte tabuli a pořídíte křídy. A opět se nabízí možnost tabuli vyrobit nebo koupit již hotový výrobek.

Mini golf

Minigolf je príma zábava. Hrát můžete společně s dětmi nebo si užijte legraci s přáteli. I zde je možnost zapojit vlastní fantazii a zručnost nebo koupit již hotovou sadu a jen vhodně rozmístit na zahradě.

Zahradní mini bar

Hodit se vám bude k občerstvení během dne i večer, až přijdou na návštěvu přátelé.

Fotografie: Diygarden