Žena si chtěla v práci jen uvařit kávu. Po otevření skříňky propadla panice. Udělala tuto chybu

Fotografie: Depositphotos

Těšila se na ranní kávu v kanceláři. Ve skříňce však na ni čekalo překvapení. Přes víkend se tu zabydlely tisíce mravenců.

Zaměstnankyně se podělila o fotografie toho, co na ni čekalo v pondělí v práci, když si chtěla připravit kávu. To, co původně považovala za rozsypaná zrnka, se najednou začalo hýbat. Brzy se problém ukázal v celé své kráse. Skříň doslova obsadila kolonie mravenců. Jsou jich tisíce a fotografie tak nemusí být příjemné pro citlivé povahy.

Ještě v pátek byla skříň čistá

Zaměstnankyně kanceláře se chystala připravit si ranní kávu jako obvykle. Když však otevřela skříňku, objevila něco šokujícího. Nejprve se zdálo, že se na polici rozsypala jenom káva, pak se však kávová zrnka začala hýbat. „Problém s mravenci v práci, který jsme odhalili, když jsme si šli udělat kávu,“ připsala k záběrům na sociální síti Reddit, které jsou opravdu jen pro silné povahy.

Na fotografiích vidíme klasickou kancelářskou skříň s policemi, která je doslova posetá hordou mravenců. Jsou jich tu tisíce a zdá se, že se jim tu opravdu líbí. Vynořit se však museli velmi rychle, a to během víkendu. V pátek prý v inkriminované skříni nebyl jediný mravenec. Ačkoliv záběry opravdu nepůsobí nijak vábně, alespoň že se jedná o mravence. Tihle totiž neštípou ani neroznáší žádné nemoci.

Z kuchyně slyšela zvláštní zvuky. Když vešla dovnitř, málem se jí zastavilo srdce

Lidé jí doporučili pořízení mravenečníka

Většina lidí tak k fotografiím připojila spíše pobavené komentáře. „Snad dalším logickým krokem je pořídit si super roztomilého kancelářského mazlíčka, například mravenečníka. Možná těch mravenců bude celá spousta,“ komentuje deník Topky jednoho z diskutujících účastníků. A to, že by si s tímto problémem velmi rychle poradil, pak potvrdil další komentující.

The ant situation we found at work when we went to make coffee
byu/Echowolfe88 inWellthatsucks

„Mravenečník může za den sníst až 30 000 mravenců a většina kolonií mravenců sestává z 20 000 až 100 000 mravenců. Pochybuji, že toto je naprosto zdravá kolonie, takže je pravděpodobné, že jeden mravenečník si s tímto problémem poradí za jeden den.“ A to se vyplatí. Na SvětěKreativity jsme také psali, jak se zbavit celé kolonie mravenců, a to bez chemie.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*