Její manžel se začal chovat až podezřele dokonale. Rozhodla se ho sledovat, aby zjistila příčinu

Fotografie: iStock

Žiji ve šťastném manželství a mého muže by mi mnoho žen mohlo závidět. Já se však nemůžu zbavit dojmu, že tu něco nehraje. Proč se zničehonic tak změnil? Mám obavu, že za tím může být nevěra.

Jsem vdaná už 8 let. S manželem máme šestiletého syna. Brali jsme se z velké lásky. Přestože je manžel o 17 let starší, připadá mi stále jako mladík. Nikdy nám tak velký věkový rozdíl nepůsobil ve vztahu žádný problém. První dva roky však byly pro mého manžela trochu těžké. Jsem bohužel dost žárlivá a tak jsem ho neustále podezírala z nevěry. Nebylo to ale úplně bezdůvodné. Sám mi svým chováním dával záminky, abych mu nedůvěřovala.

Manželova proměna

Pak se ale náhle něco změnilo. Můj manžel se z čista jasna začal chovat dokonale. Tráví s námi více času, organizuje rodinné výlety a ke mně je velmi pozorný. Řekli byste – dokonalý manžel, já si však této změny vůbec neužívám. Nemohu si pomoct, ale je to jako klid před bouří.

Snažila jsem se zbavit pocitu, že tu něco nehraje. Začala jsem však být opět podezíravá a pátrat po tom, co se mohlo stát. Nakonec jsem z neurčitých náznaků zjistila, že mě možná opravdu podvedl s jednou kolegyní. Měla jsem jen pár neurčitých SMS a domněnky. Ženská intuice mi však říkala, že jsem na správné stopě a ta se dá těžko oklamat. Manžel se mi otevřeně nepřiznal, ale ani nic rezolutně neodmítl.

Fotografie: Freepik

V hádce jsem na něj jednoho dne znovu uhodila. Byla jsem plná emocí a křičela na něj. Nemohl mě uklidnit a tak přede mnou násilím zavřel dveře. Já jsem je však otevřela, abych mu opět něco řekla. V tu chvíli mu povolily nervy a naštvaně do mě silně strčil. Spadla jsem na tvrdou podlahu v chodbě a narazila jsem si bok a rameno. Manžel nejdříve křičel, ať okamžitě vstanu ze země. Když viděl, že mám velké bolesti a opravdu nemohu vstát, přiběhl ke mě, zvedl mě a začal se omlouvat. Pak jsem se rozplakala. Bylo mi hrozně.

Muž se stále omlouval a já vím, že to nechtěl udělat. Přesto bych teď uvítala radu, co dělat dál. Prozatím jsem se rozhodla, že ho budu i nadále sledovat, a doufám, že pravda nakonec vyjde na povrch. Pokud mě skutečně podvedl, tak to nejspíš bude konec našeho vztahu, protože s tím bych se nikdy nevyrovnala.

Zdroj: Poshepky