Žena v horách potkala osamocenou turistku. Po několika dnech váhání se naštěstí rozhodla zavolat policii

Fotografie: Depositphotos

Neuvěřitelný příběh se stal ženě z Washingtonu, která se vydala na dlouhou túru. Díky tomu, že střetla neznámou ženu, si zachránila život.

Často se nám stává, že nám naše vlastní intuice něco naznačuje. V poslední době nemáme tendenci jí důvěřovat, ale měli bychom se to zase rychle naučit. Mladé Nancy z Washingtonu se totiž velmi vyplatilo svůj vnitřní hlas poslechnout. Zachránila tím nejen sebe, ale hlavně život neznámého člověka. Za to jí patří velké poděkování a obdiv.

Fotografie: Pexels

Turistika a objevování jako životní vášeň

Nancy je velkou milovnicí turistiky. Jelikož žije ve Washingtonu, má velkou možnost využívat různých turistických tras a naplno si tak svůj koníček užívat. Nancy si během častých procházek nejen vyčistí hlavu, ale také trénuje svoji kondici a podporuje tak zdravý životní styl. Baví ji objevovat nová místa a čas strávený na čerstvém vzduchu si vyloženě užívá.

Fotografie: Pexels

Tyto túry má ráda také proto, že se zde jen velmi zřídka potká s jinými lidmi. Nejčastěji je na stezkách sama, obklopena malebnou a tichou přírodou. Při jedné takové túře se ale potkala se ženou jménem Katharin. Ta se jí svěřila, že je na cestě již delší dobu a putuje dokonce až ze samotného Mexika. Jejím snem bylo projít křížem krážem svět, protože ve svém životě zažila zklamání z lidí. A tak se rozhodla si od nich na chvíli odpočinout a dopřát si dostatek času na čerstvém vzduchu.

Nancy její příběh zaujal, ale její odhodlání bylo nebezpečné

Po čase, který Nancy s Katharin strávila, zjistila, že má Katharin v plánu ujít neuvěřitelných 643 kilometrů. Na cestu se ale chtěla vydat v době, kdy počasí nebylo tomuto výletu přímo nakloněné. Nancy se o Katharin začala bát a vysvětlila jí, že putovat horami v takovémto počasím a sama je opravdu životu nebezpečné. Katharin se ale i přesto rozhodla její slova ignorovat a ve své cestě dál pokračovat. Jejich cesty se tedy rozdělily. 

Fotografie: Pexels

Dny ubíhaly, ale Nancy stále nemohla přestat na Katharinu myslet. V noci ji budily sny o tom, že se mladé ženě něco stalo. Po pár dnech, kdy se počasí stále nelepšilo, se Nancy rozhodla jednat. Zavolala na policii a zkontaktovala i záchranáře, aby jim oznámila, že se mladá žena ztratila. Katharina byla po pár hodinách nalezena vrtulníkem, byla zraněná a zoufale potřebovala pomoc. Nancy jí svým jednáním doslova zachránila život. Naštěstí poslechla svůj vnitřní hlas a rozhodla se jednat.

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]