Žena přistihla partnera s milenkou v posteli. Ještě více byla překvapena tím, jakou výmluvu zvolil

Partnerské vztahy by měly být vybudovány na vzájemné sebeúctě, lásce a především důvěře. Ta se ale bohužel vytrácí neznámo kam, pokud je jeden z partnerů tomu druhému nevěrný. Nevěra dokáže vztah velmi systematicky zničit a málokdy je odpuštěna. Tento příběh nastiňuje situace, které se zdají v závěru až absurdní.

Prapodivná výmluva

Mladá žena, žijící s partnerem dlouhodobě v Americe, se jako vždy v odpoledních hodinách vracela z práce domů. Avšak netušila, co ji v bytě čeká za překvapení. Když odemkla, všimla si přes skleněné dveře, že je její manžel doma. V ložnici ale nebyl sám, nýbrž s neznámou ženou. Okamžitě zapnula kameru na telefonu a nahrála si jej při očividné nevěře, aby měla dobrý důkaz k rozvodu.

Fotografie: Pixabay

Poté razantně otevřela dveře do pokoje, když v tom její muž zkoprněl. Žena v posteli ležela zcela nahá a nehýbala se. Když to její manžel uviděl, snažil se manželku přesvědčit, že si pořídil neškodnou umělou pannu a že ji skutečně nepodvádí. Podvedená žena se nenechala obalamutit a dotlačila svého manžela k přiznání.

Ukončení vztahu a stěhování nevěrníka

Po tomto incidentu se samozřejmě muž musel vystěhovat a manželství bylo následně rozvedeno. Avšak dodnes asi ženě zůstává rozum stát nad tím, jaký nesmysl si její bývalý manžel při obhajobě nevěry vymyslel.

Faktem ale je, že umělé panny určené k sexuálnímu dobrodružství, se v dnešní době stávají poměrně velkým fenoménem. Výrobci si na jejich vzhledu dávají záležet a některé skutečně vypadají jako živé.

Fotografie: Pixabay

I povrch figurín tak trochu připomíná opravdovou pokožku. Rozhodně je ale dobře rozpoznatelné, zda se jedná o reálnou ženu, nebo kus plastu. Proto výmluva nevěrníka v americké domácnosti neprošla a příběh neměl šťastný konec. Možná si v závěru bude muset nevěrný muž plastovou společnici obstarat, když nebude schopen obyčejného monogamního života v páru. Kdo ví.

Úvodní Fotografie: Freepik

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]