Loajální pes stále navštěvoval oddělení v nemocnici, kde ležel jeho majitel i potom, co tam již nebyl

Fotografie: Imgur Photos

Když člověk ztratí milovanou osobu, je samozřejmě zdrcený, smutný a truchlí. Pro zvířata je to mnohdy ještě těžší, protože si vždy neuvědomují, co se stalo. Roztomilý a věrný pes stále hlídá nemocniční postel svého pána a věří, že se tam vrátí. Bohužel jeho pár nedávno zemřel. Pochopit, co se stalo, je pro zvířata stejně těžké, jako pro děti. Pokud taková věc nastane i ve vaší rodině, snažte se to psovi co nejvíce usnadnit.

Věrný pejsek

Tříletý labrador jménem Moose, který žije v americkém New Jersey, se rozhodl hlídat postel svého majitele, ať se děje cokoli. Bohužel na tomto světě již zůstal sám. Lidé v nemocnici vyfotili Moose a zveřejnili fotografii na sociálních sítích v naději, že se objeví rodina, která by ho ujala. Nechtěli ho samozřejmě dávat zbytečně na dlouhou dobu do útulku, ale bohužel už nebyl nikdo, kdo by se o něj mohl starat. Jeho majitel totiž neměl rodinu, která by se psa mohla ujmout.

Fotografie: Pixabay

Agentura pro ochranu zvířat NorthStar se rozhodla zveřejnit fotografii Moose. Sdíleli informace o smutném psu. „Pomozte Mooseovi najít nový domov a rodinu. Je to opravdu roztomilý pes. Potřebuje dobré lidi, aby uklidnil svou zraněnou duši

Jde o tříletého labradora, který miluje děti a nemá problém žít s jinými psy. Není však vhodný pro rodiny s kočkami nebo ptáky. Lidi, teď potřebuje lásku a péči. Přinese vám domů štěstí. Potřebuje novou rodinu.“

Fotografie: Pixabay

Příspěvek naštěstí zaujal

Tento příspěvek na sociálních sítích velice brzy upoutal pozornost stolek lidí, kteří chtěli Moose adoptovat. A jen o několik dní později našel nový domov. „Moose našel útočiště v úžasné rodině,“ oznámila agentura NorthStar. Zbytek života stráví v rodině, kde bude milován a bude o něj pečováno. Agentura děkovala všem, kdo tento příběh sdíleli a zasloužili se o to, že tento úžasný společník našel novou rodinu.