Zkombinujte kostky ledu se stroužky česneku a získáte lék na mnoho problémů

Jestliže chcete udělat něco dobrého pro své zdraví, nebojte se vyzkoušet tento pradávný lék. Nejenže ho připravíte levně a jednoduše, ale rozhodně vám neuškodí. 

Máte problémy s nadváhou, které se nemůžete zbavit, ať už se snažíte jakkoliv? Nebo vás trápí zhoršující se zrak či kornatění tepen? S tím vším si můžete poradit díky tomuto nálevu, jehož příprava vám ani nezabere moc času. Tajemství se skrývá v česneku, který v této podobě dokáže očistiti tělo od tukových zásob, pomáhá zlepšit metabolismus, funguje jako prevence infarktu myokardu a celkově omladí váš organismus.

Ingredience, které budete na přípravu potřebovat:

  • Česnek – 50 stroužků
  • Voda – 1 sklenice

Vodu nalijte do varné konvice či hrnce a převařte ji. Poté vyčkejte, než vychladne a přelijte ji do libovolné uzavíratelné nádoby. Česnek oloupejte, odkrojte z něj rohové části a prolisujte ho do nádoby k převařené, nyní již studené vodě. Ještě před uzavřením sklenice její obsah promíchejte. Zavřenou sklenici přikryjte utěrkou a dejte ji na tři dny na teplé místo.

Fotografie: Unsplash

Poté lék sceďte a dejte ho do lednice. Konzumovat byste ho měli třikrát denně, vždy smíchejte cca 8 až 10 kapek se lžičkou studené vody. Jakmile vám nálev dojde, tak si dejte pauzu na cca 5 let, poté můžete tuto zázračnou proceduru opakovat. Jestliže ovšem trpíte na žaludeční vředy, tak byste se měli tomuto druhu přírodní léčby vyvarovat. A pokud vaše problémy přetrvávají i během léčby, nepodceňujte i návštěvu lékaře.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]