Zkuste romantiku s krajkou

Nejen v posledních teplých dnech, ale třeba také někam do společnosti či na rande si určitě chcete obléct něco, co všechny překvapí. Neonové oblečení či metalové barvy už nejsou pro vás to pravé? Zkuste krajku, která nikdy nezestárne a je stále velmi oblíbená. Romantika a něžnost, to jsou pocity, které v nás krajka vyvolává. Objevuje se v módních kolekcích nejedné módní značky. Krajka je k vidění na krajkových šatech, sukních, halenkách v mnoha různých barvách. Stačí si jen vybrat to, co se vám líbí. Nesmíte však zapomenout zvolit ke krajkovanému oblečení i vhodný doplněk a lehké líčení.

Oživte svůj vzhled zajímavými barvami

Experimentů se vůbec nemusíte bát. Není nutné, abyste si vybírala pouze mezi černou a bílou, klidně se poohlédněte i po červené, modré či žluté krajce. Všechny tyto barvy vypadají úžasně. Třeba krajkované legíny, šaty, topy i krajkové halenky. Cokoliv z toho vám bude slušet. K tomu vhodně dolaďte boty a zvolte líčení a můžete vyrazit.

Na romantickou večeři je jak dělaná

Jestliže vás někdo pozval na romantickou večeři nebo rande a vy nevíte, co si vzít na sebe, zvolte krajku. Romantický oděv spolu s tím, že jste na romantickém místě s vysněným mužem, udělají divy a zaručeně přispěje k dokonalé atmosféře.  Když k něžným barvám přidáte ještě elegantní černou, rozhodně nemůžete nic pokazit.

S krajkou nikdy nemůžete nic pokazit

Ať už se chystáte do školy nebo do práce, i tam si můžete vzít krajkové oblečení. Rozhodně se nehodí pouze na romantické večeře. Nezapomeňte však, že důležitý je i zbytek outfitu. Jestliže si obléknete krajkové šaty a k tomu lodičky, máte perfektní look do práce.

Krajka je zkrátka in. Nosit ji nemusíte jen na spodním prádle, ale i kdekoliv jinde. Budete v ní jednoduše krásná.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]