Starší žena chtěla po rozvodu totálně změnit svůj vzhled. Když odešla od kadeřníka, vypadala jako úplně jiný člověk

Fotografie: Depositphotos

Christopher Hopkins je uznávaný kadeřník v USA. Své klienty mění k nepoznání a jeho práce je opravdu velmi strhující.

Rozvedená žena za ním přišla s tím, že by chtěla něco změnit. Kadeřník se dal hned do práce. To, co se mu podařilo opravdu nikdo nečekal. Christopher je svými proměnami známý a má dokonce svůj kanál na YouTube. Tuto ženu svojí prací opravdu dojal. Cítila, že potřebuje změnu, aby mohla vykročit do svého nového svobodného života a cítila se lépe. A to se podařilo na sto procent.

Těžko věřit, že je to ona

Karla z Minnesoty prošla metamorfózou, jen těžko uvěříte, že je to jen jedna žena. Před. A po. Neuvěřitelný rozdíl, který ženě dodal ztracené sebevědomí. Když Karla přišla ke slavnému kadeřníkovi, ukázalo se, že v minulosti oba navštěvovali úplně stejnou školu. Dokonce došli k tomu, že žena již v minulosti jeho kadeřnických služeb využívala. Uplynula však mnoho dlouhých let.

Fotografie: Pixabay

Když se Karla k Christopherovi objednávala, vůbec ji nedošlo, že se již v minulosti potkali. Přesto mu naprosto důvěřovala, protože jeho úspěšnou práci znala. Četla také mnoho kladných recenzí. Věděla, že se svým výběrem určitě nešlápne vedle. Kadeřníkovi dala naprostou důvěru a nechala mu volnou ruku. Byla si jistá, že s výsledkem bude určitě spokojená. Tvrdila, že určitě nemá co ztratit.

Postaral se i o make-up

Christopher se postaral nejen o barvu a střih účesu a jeho stylistiku, ale také o make-up. Žene ukázal, jak by se měla malovat, aby ji to opravdu lichotilo. Ke kadeřníkovi přišla žena, která měla zářivý úsměv na tváři a vyzařoval z ní optimismus. Na její pleti však byla znát únava, oči byly nevýrazné a vrásky ji příliš nelichotily. Vlasy měla světlé, jemně vlnité, ale jejich délka ji příliš neseděla.

Proměna byla opravdu nádherná. Christopher ženě vlasy výrazně zkrátil k uším. Zrušil také její rovnou ofinu a vytvořil ji opravdu vzdušný účes, který jí dodal šmrnc. Navíc v něm vypadá o mnoho let mladší a krásně v něm vynikne její tvar obličeje. Třešničkou na dortu byl pak make-up, který zakryl skvrny na obličeji a líčení, které úžasně zvýraznilo Karliny oči i její nádherný úsměv. Omládla. Ožila.

Zdroj:  YouTube / MAKEOVERGUY