4letá holčička chytla kliku, aby otevřela dveře. O několik sekund později málem uletěla pod poryvem silného větru

Fotografie: iStock

Kamera namířená na vchod rodinného domu zachytila zápas malé holčičky s větrem. Při otevírání dveří ji vítr málem odnesl.

Brittany Gardnerová z amerického Ohia sdílela na sociálních sítích záběry z kamery umístěné před domem. Její čtyřletá dcera na nich utíká z auta ke vchodovým dveřím. Fouká silný vítr. Ve chvíli, kdy je otevře, vítr dveře rozrazí dokořán a malá Madison má co dělat, aby se udržela kliky. Naštěstí vše dobře dopadne.

Dveře se prudce otevřely

Situace, která mohla skončit ošklivým zraněním, naštěstí dopadla dobře. Když se čtyřletá Madison později viděla na kamerovém záznamu, moc se smála. V osudnou chvíli jí ale do smíchu moc nebylo. Když vystoupila z auta na příjezdové cestě, její matka se u auta zdržela, aby vyndala věci a její mladší sestru.

Je vidět, že foukal silný vítr a Madison se chtěla jít schovat domů. Vystoupila tedy po schodech ke dveřím na verandě. Jakmile stiskla kliku, poryv větru prosklené dveře rozrazil dokořán. Malá Madison měla v jedné ruce mobilní telefon a druhou rukou se pevně držela kliky dveří. Na záběrech je vidět, jak se dostane téměř do horizontální polohy, když ji dveře strhnou s sebou.

Ocitla se mimo záběr

Po chvíli mizí ze záběru za rohem domu a my nevidíme, co se s ní stalo. Matka poté popsala, že její zápas se dveřmi neviděla a zareagovala až na její volání: „V jednu chvíli slyším, jak volá maminku. Ohlédla jsem se a vidím Madison přišpendlenou mezi dveřmi a zdí. Stále se ještě držela kliky. Přiběhla jsem k ní a musela jsem ji zpoza dveří vysvobodit.“

Fotografie: Freepik

Madison prý byla ze začátku v mírném šoku. Brittany jí musela sundat z kliky, za kterou se stále držela. Když jí však doma maminka přehrála videozáznam, malá Madison se neudržela a rozesmála se na celé kolo. Všichni byli šťastní, že se nestalo nic vážného, a nakonec vzniklo legrační video, kterému se smějí vždy, když si ho pustí.

Kamerový záznam Brittany sdílela na sociálních sítích a vtipně k němu přidala doprovodnou píseň od Franka Sinatry „Come Fly with Me“, tedy „Poleť se mnou“. Když se maminky později ptali, jestli její dcera náhodou nepřemýšlí o kariéře v oblasti letectví, smála se: „Ne, zatím se stále dívá na princezny od Disneyho.“

Zdroj: TheSun