Adoptovaná žena měla z nové sousedky zvláštní pocit. Po několika dnech zjistila, o koho se jedná. Totálně jí to změnilo život

Fotografie: Depositphotos

Nic není náhoda. Žena byla v dětství adoptovaná, věděla však, že má ještě dvě sestry. I přes usilovné pátrání se jí je nedařilo dohledat.

Příběh jako z nějakého filmu se odehrál v americkém Wisconsinu. Po několika letech neúspěšného pátrání po sourozencích se ukázalo, že ztracená sestra je její sousedka. Ženy vedle sebe žily několik měsíců, než zjistily, jak se věci mají. Rodina se tak rozrostla o několik nových členů a dnes si společně vynahrazují ztracená léta.

Sestry se jí najít nepodařilo

Hillary Harris byla spolu se svým bratrem adoptovaná v roce 1987. Její noví rodiče tuto skutečnost před dětmi netajili. Když Hillary v roce 2011 otěhotněla se svou dcerou Stellou, začala pátrat po své biologické rodině. Z údajů k adopci vyčetla, že její otec Wayne Clouse zemřel v roce 2002 a že má z jeho strany dvě nevlastní sestry. Zkoušela pátrat přes facebook a doufala, že se jí podaří sestry najít.

Její pátrání však bylo neúspěšné. S manželem a dcerou bydleli v menším domku ve městě Eau Claire. Jednoho dne si všimli stěhovací dodávky, která zaparkovala před vedlejším domem. Věděli, že budou mít nové sousedy. V sousedním domě se během let vystřídalo několik nájemníků a Hillary s nimi neměla dobré zkušenosti. Proto se modlila, ať jsou to slušní lidé.

Fotografie: Freepik

S novými sousedy se moc nebavili

Noví sousedé se nastěhovali. Šlo o manželský pár ve středním věku. Jediné, co se zpočátku Hillary dozvěděla, bylo, že křestní jméno ženy je Dawn a pochází z Greenwoods, tedy města, kde žil i její biologický otec. Už tehdy si pomyslela, jestli by to nemohla být její sestra. Se sousedy se však téměř nebavili. Manželský pár nevypadal, že by chtěl se sousedy navazovat bližší vztahy. Ačkoli její sedmiletá dcera Stella k nim ráda před dům chodila a se sousedkou si povídala.

Asi dva měsíce po nastěhování se před sousedním domem objevila dodávka, která vezla střešní krytinu. Na plachtě, jež ji zakrývala, bylo napsáno jméno Johnson. Když to Hillary z okna svého domu viděla, málem spadla na zem. Došlo jí, že sousedka je nejspíš skutečně její sestra. Ta však byla zrovna na několik dní mimo město.

Napsala ve zprávě jméno jejich otce

A Hillary si své podezření chtěla potvrdit hned. Napsala jí tedy zprávu, kdo je její otec. Dawn jí napsala jméno svého otce a i ona už v tu chvíli pochopila, že se právě stalo něco neuvěřitelného. Obě ženy si pak po zbytek noci povídaly přes telefon a hodně plakaly. Když se Dawn vrátila do města, mohly se znovunalezené sestry konečně obejmout.

Ani jedna nechápe, jak je taková náhoda možná. Dawn říkala, že obešli více než 20 domů, než se rozhodli koupit právě tento. Později se Hillary seznámila i s druhou sestrou Reece a na oplátku jim představila svého staršího bratra. Sourozenci se tak po mnoha letech našli a nyní si užívají společné chvíle. Dawn se zamilovala do své neteře Stelly. Sama má dva dospělé syny a je nadšená, že se může pro změnu starat o holčičku. Na celý dojemný příběh se můžete podívat ve videu.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*