Babička vychovávala 22 let svého vnuka. K velkému překvapení se ukázalo se, že se nejedná o vnuka, ale vnučku

Fotografie: Depositphotos

Příběh této ženy je neobvyklý, protože ne každá babička se od svého dospělého vnuka dozví, že chce být spíše její vnučkou.

Když bylo Marian 50 let, narodilo se jí první vnouče. Žena měla jedinou dceru a vždycky snila o vnukovi. Aby mu byla blíž, přestěhovala se zpět do New Yorku, kde prožila dětství. Dcera těžce pracovala, a tak babička trávila většinu času výchovou chlapce. Marian změnila profesi, stala se spisovatelkou a aktivně se zasazovala za práva žen. Kdo mohl tušit, že brzy bude muset bojovat i za práva svého vnuka.

Babička vychovávala vnuka

Marian Damer měla tolik práce s výchovou chlapce, že si ani nevšimla dívčích sklonů svého vnuka. Oblékala ho do šortek a triček a kupovala mu auta, roboty a zbraně. Ale chlapec o ně neměl vůbec žádný zájem. Marian ho dokonce přihlásila do chlapecké školy, avšak dlouho tam nevydržel. Musel přestoupit na běžnou školu. Marian tomu tehdy nevěnovala velkou pozornost a myslela si, že její vnuk se svými spolužáky prostě nevycházel.

Cítil se být ženou

Pak přišla střední škola a univerzita. Za celou tu dobu Marian nikdy neviděla chlapcovu zvláštnost. Dokonce vážně uvažovala o snoubence pro svého vnuka. Chlapec dospěl, bylo mu 22 let a žádná dívka nebyla nablízku. Marian snila o pravnoučatech, ale když mu naznačila, že je čas najít si přítelkyni, ohromil ji otevřeným přiznáním. Ukázalo se, že chlapec se během těch 22 let sám cítil jako žena. Své babičce se přiznal, že plánuje operaci změny pohlaví.

Marian byla v šoku. Nechápala, jak je možné, že si u svého vnuka nevšimla tak radikální změny. Koneckonců si byli velmi blízcí, chlapec se babičce svěřoval se všemi svými tajemstvími a naprosto jí důvěřoval. To si Marian myslela celou dobu. Ale nebyla to tak úplně pravda. Babička o svém vnukovi nevěděla všechno.

Svého vnuka stále miluje

Zatímco se chlapec připravuje na operaci změny pohlaví, Marian se znovu stává babičkou – nyní vnučky. Babička přiznává, že pro ni bylo zpočátku těžké tuto skutečnost přijmout, protože se jí kvůli tomu rozpadlo všechno, co měla v minulosti.

V jejím okolí nebyli žádní transsexuálové. Zvítězila láska k rodině, i když po radostné výchově vnoučat není ani stopy. Svého vnuka finančně podporuje a nevzdává se každodenního kontaktu s ním.

Zdroj: Gesellschaft