Chlapec byl po hlavu pohřbený v kukuřičném koši. Záchranáři ho vysvobozovali přes půl hodiny

Fotografie: Peacearth / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Malý zvídavý chlapec byl zachráněn ze zásobníku na obilí v Adams County v Pensylvánii poté, co byl doslova pohřben v hlubinách sklizené kukuřice.

Hasičský sbor pomohl York Springs Fire Company zachránit chlapce z Pensylvánie, který se čirou náhodou dostal do obilného koše s kukuřicí. Záchranáři tehdy obdrželi upozornění krátce po 16:30 o osobě uvězněné na Hoffman Road v Latimore Township. Když hasiči následně přispěchali na místo, našli chlapce plně při vědomí. Akorát v kontejneru na obilí a až po hlavu pohřbeného v kukuřici.

Měl snad chlapec postranní úmysly?

Hasiči ve svém příspěvku na Facebooku uvedli, že pracovali na osvobození chlapce přes půl hodiny, uvedl DailyMail, a v jednu chvíli si i mysleli, že situace nedopadne podle jejich představ. Naštěstí se ale tak nestalo a chlapce následně převezli do místní nemocnice, kde mu naštěstí žádná zranění nezjistili. Těch nezjištění ale bylo daleko více. Osobně mě třeba zajímá, proč se chlapec do onoho koše vydal? Jak je možné, že nebyl odhalen jeho věk a stav jako takový? Celý případ se stal záhadou a sociální sítě společně s médii chtějí vědět víc.

Takové incidenty často končí tragicky

Všichni byli samozřejmě rádi, že chlapce zachránili. Každý takové štěstí v podobných incidentech rozhodně neměl, jako v případě Travise Mullera minulý měsíc. Jedná se o 30letého muže, který zrovna přesypával kukuřici do koše, když se mu následně v postroji zasekla noha. O obě nakonec přišel, a to kvůli značenému množství špíny a kukuřice v noze, píše web People.

Úbytek zemědělských závodů

Studie z roku 2022 ukazuje, že ve Spojených státech za minulý kalendářní rok došlo až k 83 nehodám v zemědělských prostorách. Jednalo se o prudký nárůst ve srovnání s 59 případy v roce 2021. Tato studie rovněž dokládá, že ze všech případů v roce 2022 bylo 24 smrtelných. Další případy se týkaly zařízení na manipulaci s odpadem z dobytka, uvíznutí uvnitř uzavřených prostor, pádů z uzavřených prostorových konstrukcí a výbuchů obilného prachu.

Rozruch během prvního dne v novém školním roce! „Cizí“ muž se ve třídě rozeběhl k vystrašenému chlapci

Na polích se však i dějí jiné věci, o kterých jsme informovali v jednom z článků na našem webu SvětKreativity. Občas se z toho může vyklubat šarvátka, jež uživatele tiktoku samozřejmě zajímá.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]