Tento přírodní lék vám pomůže zbavit se kašle a zahleněného krku. Je to opravdový zázrak

Stačí, když smícháte cibuli s medem, a získáte tak lék, který vám pomůže od protivného kašle a zahleněného krku. Zkuste to.

I přes to, že je léto, mnoho lidí je najednou nemocných, mají kašel a zahleněný krk. A tato nemoc může trvat opravdu dlouho a může být velmi těžké se jí zbavit. Samozřejmě, že si můžete koupit nějaký sirup v lékárně, ale ten ne vždy zabere a k tomu stojí opravdu velké množství peněz. Ale vyzkoušejte si udělat domácí sirup z cibule a medu. Uvidíte, že vám pomůže.

Jak se tento sirup připravuje

Vezměte si jednu střední cibuli, očistěte ji a nakrájejte nahrubo. K ní přidejte jednu lžíci medu a směs nechte ve sklenici aspoň 3 hodiny. Pro děti je ideální užívat jednu čajovou lžičku třikrát denně, pro dospělé jednu velkou lžíci třikrát denně. Uvidíte, že za chvíli už o nachlazení nebudete ani vědět.

Je opravdu užitečný

Tato jednoduchá a přírodní směs je skvělá při kašli, chřipce a zánětu hltanu a lze ji použít i na posílení imunitního systému. Při chřipce není užitečná ani léčba antibiotiky, proto raději použijte tuto směs. Příznaky chřipky budou během pár dnů pryč a vám bude konečně dobře. Cibulová šťáva dokáže změkčit hleny a celkově ulevuje celému organismu.

Fotografie: Pexels

Také je tento sirup skvělý proti astmatu a bronchitidě. Má expektorační vlastnosti, pomáhá chránit před tuberkulózou. Cibulová šťáva také pomáhá při nespavosti a má antialergické vlastnosti. Pomáhá obézním pacientům zhubnout zdravým způsobem. Také dokáže snížit horečku, záněty a odstraňuje tuky z krve. Uvolňuje organismus a má močopudné účinky. Rozhodně ho začněte používat.