Cibule do ponožky přes noc: Tato přírodní metoda pročistí celé vaše tělo od hlavy až k patě. Nejsilnější antioxidant

trik, cibule do ponožek

Cibule přináší řadu úžasných přínosů pro lidské tělo. Obzvláště účinná je ovšem v případě, pokud ji vložíte do ponožky a necháte působit přes noc.

Ačkoliv vám tento jednoduchý trik bude pravděpodobně připadat zvláštní, dokáže velmi účinně pročistit vaše tělo, a to zcela přirozeným způsobem během jedné noci. Jedná se o pradávný způsob z daleké Asie, kde lidé již dávno věřili, že chodidlo hraje velmi důležitou roli při léčení celého těla a je silným a zároveň přímým přístupovým bodem k vnitřním orgánům v těle. Níže se proto můžete seznámit s jednoduchým trikem, který vám pomůže zcela vyčistit organismus.

Jednoduchý trik, který vás ochrání před řadou nemocí

Pravděpodobně jste již slyšeli o akupunktuře, která je sice nedílnou součástí tradiční čínské medicíny, ale v současné době ji začínají uznávat lidé téměř po celém světě. Jedná se o reflexní terapii, která se mimo jiné týká také chodidel a stimulace konkrétních bodů, což může zlepšit fungování některých orgánů. Vědci v poslední době však přišli s jedinečným nápadem, jak protnout svět odborné a alternativní medicíny ve prospěch člověka. Proto představili jejich jedinečný nápad, a to použití cibule.

Cibule si díky svým vlastnostem dokáže poradit s mnoha stavy, a to včetně nebezpečných onemocnění. Proč byste ale měli čekat, až onemocníte? Své tělo můžete ochránit správnou prevencí, kterou vám tato blahodárná zelenina dokáže dodat za jedinou noc. Stačí si připravit bílou nebo červenou cibuli (nejlépe bez pesticidů) a nakrájet ji na tenké plátky. Ty si poté položte podél nohy a navléknete na ně ponožku. S takto připraveným zábalem jděte poté spát.

spánek s velkým množstvím polštářů
Fotografie: Pexels

Cibule má silný antivirový a antibakteriální účinek, ničí mnoho choroboplodných zárodků, patogenů a bakterií. Kromě toho také obsahuje kyselinu fosforečnou, která se vstřebává do pokožky a čistí krev. A ačkoliv se to může zdát divné, dokonce vám pomůže zbavit se nepříjemného zápachu nohou, protože odstraní veškeré toxiny.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*