4 stařenky svými kostýmy nejprve rozesmály celý sál. Během 15 vteřin se však postaraly o číslo roku

Fotografie: AngryBiceps / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Porotci i publikum ve známé talentové soutěži se nestačili divit, když na pódium vstoupily 4 dámy v letech. Odhodily svršky a spustily show, kterou nikdo nečekal.

Že je věk pouze číslo? Toho jsou rozhodně důkazem tyto 4 dámy, jež se rozhodly ohromit porotu i publikum světoznámé oblíbené talentové soutěže Britain’s Got Talent. Pokud jste fanoušci těchto pořadů, možná si myslíte, že jste viděli už vše, ale věřte, že po zhlédnutí tohoto vystoupení zjistíte, že to tak zdaleka není.

Na všechny čekalo obrovské překvapení

The Cocooners je taneční kvarteto, které se zúčastnilo castingu 9. série Britain’s Got Talent. Skupina se skládá ze 4 dam v pokročilém věku, Michelle, Heather, Lynne a Maxine. V době konkurzu jim bylo mezi 63 a 80 lety, jak uvádí BGTFandom. Ženy si připravily vystoupení na píseň Power od Will.i.am.

Každá z dam stála na vrcholu krabice, než vše vypuklo. Sundaly si svrchní část oblečení, aby odhalily zlaté oblečky pod ním. Publikum i porotci byli ohromeni, pobaveni a také dojati k slzám. Všechny nastoupily ve skromných svetrech, halenkách a sukních, aby všechny přítomné zmátly. Vypadalo to, že se všichni dočkají nudného vystoupení několika starších dam, ale nic nebylo dále od pravdy, jak uvádí server Metro.

Neslyšící zpěvačky bylo porotě nejprve pouze velmi líto. Brzy na to však všechny zvedla ze židlí

Je důležité mít sny

The Cocooners jsou důkazem toho, jak je důležité mít sny a plnit si je, nehledě na to, v jakém jste věku. Ženy stepovaly jako divé, byly rychlé, svižné a vůbec byste jim netipovali takový věk. I když jsou některé dávno v důchodu, stále mají světu co ukázat. I Simon Cowell, známý kat talentových soutěží, pookřál a usmíval se. David Williams zase dodal: „Líbilo se mi to svlékání.“

Porotci za ty roky viděli už mnoho, ale taneční kvarteto The Cocooners je skutečně dostalo do kolen. Jsou vděční, že mohli něco takového vidět. Taneční vystoupení jsou v těchto typech pořadů velice oblíbená a často v divácích i v porotcích zanechají opravdový zážitek. America’s Got Talent také jeden takový zažila, kdy na jeviště v soutěži nastoupilo 65 tanečníků. Pak se děly divy. Psali jsme o tom na SvětěKreativity.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*