Díky reflexologii eliminujete kašel, bolesti hlavy, deprese rychle a účinně

Alespoň jedna z těchto tří věcí někdy potrápí každého z nás. Je to kašel, bolesti, ale i deprese. Většinou je lidé zahání léky či jinými tišícími prostředky. Co kdybychom vám ale řekli, že pro vás máme způsob, jak se těchto nepříjemností zbavit bez toho, abyste museli do lékárny či do zdravé výživy pro bylinky? Že je možné je zahnat hezky z pohodlí domova a bez zbytečného utrácení? Pokud vás zajímá jak, čtěte dál!

Naše tělo je jeden velký záhadný systém, ve kterém je vše propojeno se vším. Každá část těla nějakým způsobem závisí na jiné, či ji alespoň nějak ovlivňuje. Pokud chcete zlepšit své zdraví, můžete tak učinit skrze masáže určitých bodů v těle. Díky masáži těch správných míst

  • zlepšíte své tělesné zdraví
  • dosáhnete celkové emoční pohody a vyrovnanosti

Také někdy bojujete s migrénami, silnými bolestmi hlavy, pocity únavy či stresem? Zapomeňte na prášky, silné čaje, šálky kávy či sladké. Existují efektivnější způsoby. Naučte se, jaké body na ruce jsou propojeny s určitými částmi těla a už nikdy nebudete muset řešit nepříjemné zdravotní obtíže, se kterými se setkáváme téměř každý den.

Poznejte záhady reflexologie

Reflexologie je věda, která se laicky řečeno zabývá body na prstech. Pokud to vyjádříme vědeckým žargonem, studuje bioaktivní body a nervová zakončení v dlani a určuje, kam vedou a jaké oblasti ovlivňují. Pokud budete masírovat správné místo neboli aktivní bod, problémy zmizí. Dojde k obnovení proudění energie a v těle se obnoví rovnováha.

Bolest hlavy, krku a zad

Pokračujte ve čtení článku na další stránce