Dívčí sbor zazpíval v talentové soutěži, aby uctil sbormistra, který měl vážnou autonehodu. Porota byla jejich vystoupením ohromena

Fotografie: Depositphotos

Jestliže se alespoň čas od času podíváte na talentovou soutěž, můžete v ní zahlédnout i pěvecké sbory, které přišly ukázat něco nečekaného. Tento dívčí sbor se předvedl s velmi známou písní.

Když na pódium talentové soutěže postupně přicházejí její účastníci, porota ani diváci většinou netuší, co očekávat. Jen u některých z nich lze na první pohled poznat, jaký talent přišli ukázat. Někteří naprosto zklamou a jejich vystoupení je spíše nepříjemné i pro ostatní, ale také se najdou ti, kteří velice překvapí a ohromí všechny, jež jejich vystoupení sledovali. Podobným příkladem je i tento dívčí pěvecký sbor, od něhož ani porota neočekávala takový výkon.

Dívky přišly ukázat talent

Do britské talentové soutěže přišlo již mnoho lidí, kteří chtěli předvést svůj talent. Tentokrát se na pódium dostavilo hned několik dívek, na nichž bylo vidět, že se trochu stydí, ale nikdo zatím netušil, co chtějí porotě a celému sálu předvést. S porotou se začala bavit jedna ze slečen a sdělila jim, že jejich skupina má název Angelicus a chystají se zazpívat. Na pódium jich bylo celkem 17 a všechny navštěvovaly jeden pěvecký sbor.

Fotografie: Freepik

Jejich zpěv pro sbormistra

Do britského Talentu však nepřišly jen proto, aby zazpívaly a ukázaly, že i ony mají talent. Chtěly zde zazpívat, aby podpořily svého sbormistra, který měl velmi vážnou autonehodu. Nemohl být u nacvičování jejich zpěvu, protože byl v nemocnici, ale při tomto vystoupení již seděl v publiku a čekal na to, co jeho žákyně předvedou.

Děvčata si pro své vystoupení vybrala velice známou píseň s názvem Nessun Dorma, která není vůbec lehká a nemůže si ji dovolit zazpívat každý zpěvák. Porota jim popřála hodně štěstí a jejich sbormistr jim v publiku držel palce. To, co se však odehrálo po chvilce, překvapilo mnoho lidí a v hledišti bylo vidět několik úsměvů a překvapených výrazů. Z celého vystoupení vznikl záznam, který se začal velmi rychle šířit po internetu a také pod ním přibývaly samé hezké komentáře.

Porota byla ohromena zpěvem

Mnoha lidem může u sledování dívčího sboru naskočit husí kůže, protože jejich zpěv byl opravdu krásný. Nejdříve začala zpívat jedna dívka a postupně se k ní přidaly další. Jejich společné vystoupení bylo opravdu nádherné a velice se jim podařilo. Ani Simon Cowell neudržel kamenný výraz ve tváři a začal se usmívat. Když vystoupení skončilo, dokonce tleskal ve stoje. Všichni porotci řekli ano, a tím dívčí sbor poslali do dalšího kola.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]