Mladá žena se probudila s divným pocitem v uchu. Doktor nemohl uvěřit svým očím

Fotografie: Depositphotos

Ráno se vzbudila s bolestí ucha. Na pohotovosti ji problému zbavili, jenže se jí udělalo zle, když se dozvěděla, co se v jejím uchu přes noc zabydlelo.

Pokud jste citlivé povahy, tento příběh si raději nečtěte. Mladá žena se teď totiž bojí usnout kvůli nepříjemné situaci, která se jí během noci stala. V uchu se jí usídlil živý tvor, jehož se zbavila až díky sestře na pohotovosti. Jak uvedl deník Goniec, během života každý člověk nedobrovolně pozře velké množství hmyzu a někteří lidé si musí projít i zkušeností, jakou pospala tato mladá tiktokerka.

Ráno se probudila s bolestí ucha

Mladá žena si prošla situací, kterou by jí opravdu nikdo nezáviděl. Jednoho dne ráno se totiž probudila s divným pocitem v uchu. Byla přesvědčená, že v něm něco má, ale sama si nedokázala poradit. Proto ihned vyrazila na pohotovost. Netřeba zdůrazňovat, že pocit přítomnosti živého tvora v uchu musí být skutečně nepříjemný a leckdo by neměl daleko k panikaření.

Ani tato slečna rozhodně nebyla v klidu. Svoje pocity během vyšetření ale zaznamenala na mobilní telefon. Příspěvek, který pak zveřejnila na svém tiktokovém účtu, si získal velkou pozornost. „Velmi se stydím, hlavně proto, že je to nechutné. Jsem čistotný člověk, ale cítím se tak nepříjemně,“ líčí ve videu. Sestra na pohotovosti potvrdila, že v jejím uchu je skutečně hmyz, ale že se nejedná o můru. Ještě chvíli tak musela čekat, než jí sestra přišla ucho vypláchnout.

Po zdánlivě bezproblémovém porodu matka propadla panice. Po 20 letech viní a žaluje doktory

Udělalo se jí nevolno, když zjistila, co měla v uchu

V dalším střihu líčí s pláčem, co se uhnízdilo v jejím uchu. „Hotovo. Byl to pavouk. Stále žil. Zvracela jsem. Už nikdy nepůjdu spát,“ zakončuje svůj příspěvek evidentně vyděšená a rozrušená. Tento příběh opravdu není pro citlivé povahy. „Jsem ta poslední, kdo by měl něco takového slyšet,“ napsala jedna z komentujících. Je známo, že člověk za život nevědomě pozře několik kilogramů hmyzu. Statistiky bohužel neukazují, kolik podobných případů hmyzu v uchu lékaři ošetří.

@desiraekellyits ok to laugh♬ original sound – desiraekeckley

V komentářích však reagovala i žena, která pracuje jako sestra na pohotovosti, a rozhodně svým vyjádřením nikoho moc nepotěšila. „Tohle vidíme pořád. Hmyz si nevybírá a my si o lidech nemyslíme, že kvůli tomu nejsou čistotní,“ připojila svůj komentář. Na SvětěKreativity jsme psali o podobném případu, kdy se mladá žena vydala k doktorovi kvůli krvácení z ucha. Ani tento obyvatel, kterého z ucha vytáhli, se vám nebude líbit.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*