Doplňky, kterými nic nezkazíte

Nezáleží na věku. Všechny dámy, slečny a paní se rády zkrášlují. Ať už jde o make-up, šaty, boty či účes. My však víme, že důležité jsou i doplňky. Vyberte si ten pravý i vy a zdokonalte své letní outfity!

Brož, kterou zaujmete

Možná si myslíte, že brože jsou staromódní. Opak je pravdou, dostávají se opět do módy a na trhu tak seženete velké množství různých broží. Mezi všemi tvary, velikostmi, barvami určitě najdete tu svoji, která váš outfit udělá zajímavějším. Můžete si ji připnout jen tak na šaty, svetřík, nebo si s ní můžete sepnout šátek.

Sponka do vlasů

Je sice pravdou, že zaujmout můžete jen účesem, který nemá žádné výrazné ozdoby. Zaujmou určitě i volně rozpuštěné vlasy. Proč je ale neoživit sponkou, která poslouží jak k sepnutí vlasů, tak k tom, že doplní celkový váš celkový vzhled? Můžete si vybrat sponky s kamínky, s mašlemi či sponky různých potisků, tvarů a velikostí. Se sponami váš účes nikdy nebude nudný!

sponka

Klasické doplňky nezklamou

Doplňky, které váš look doplní, mohou být samozřejmě také náušnice, řetízky, náramky či prstýnky. Možná máte své oblíbené společníky, ať už ze zlata, stříbra, barevné, velké či malé… Nebojte se ale ani experimentovat! Právě léto je čas, kdy se můžete „vyřádit“ a doplnit outfit barevnými výraznými náušnicemi, blyštivými prsteny nebo perlovým náhrdelníkem či náramkem!

náramek

Všeho s mírou!

Pokud máte zálusk na všechny doplňky, pamatujte na to, že ne vždy se hodí brát si vše, na co přijdete! Někdy je prostě kombinace prstenů, náramku, řetízku, náušnic, brože i spony moc. nevypadá to pěkně, ale přeplácaně. Zvolte dva, tři doplňky, to bohatě stačí. Zaujmout můžete i jedním, speciálním.

Obrázky: www.laalmara.cz

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]