Dopřejte si relaxační zážitek v kosmetickém studiu

Zima je bezesporu dlouhé období a mnoho z nás už se těší na šimravé sluneční paprsky. Zima je vhodná pro otužilce a milovníky zimních sportů, ale pobyt venku si vyžaduje zvýšenou péči o pokožku. Zima a léto jsou dva extrémy, kdy je péče o pleť více než nutná. Ať už jste zalezlí doma u pece nebo pobýváte venku, návštěva kosmetického studia Praha představuje nejen péči o pokožku, ale dokonalý relaxační zážitek. Venku může být zima, až praští, ale vy se můžete nechat hýčkat od hlavy až k patě. Možná, že si zamilujete vůni čokolády a necháte se unášet smyslnými tahy zkušené masérky.

Blahodárné účinky masáže

Čokoládová masáž vás zahřeje, pomůže uvolnit tělo, navodí duševní klid a pohodu, což je perfektní start do Nového roku. Plní síly a energie se můžete pustit do plnění nových úkolů. Mezi další takové bonbónky patří masáž medová, která má schopnost vytahovat z těla toxiny. Med navíc obsahuje minerály a stopové prvky, které mají příznivý účinek na omlazení pokožky. Jestliže potřebujete vyčistit hlavu a rozproudit lymfatický systém bude Indická antistresová masáž hlavy i šíje to pravé ořechové. Nebo je libo aroma masáž? Která podpoří regeneraci svalů a navodí fyzickou i psychickou pohodu. Po Vánocích, které se nesly v duchu pojídání dobrot, přijde vhod i formování postavy a zábaly s anticelulitidovým účinkem. A už jste slyšeli o masáži svíčkou? Že ne? Pak čtěte dál.

Masáž pomocí svíčky

Jde o poměrně nový druh masáže, kdy je využíván teplý olej z rozehřáté svíčky různých vůní. Kosmetika Praha 3 nabízí možnost vybírat z vůní jasmín, levandule, karamel či lotos. Tato masáž je vhodná k celkové relaxaci, uvolnění a regeneraci svalstva, ale i kloubů. Pokožka se stává vláčnější a jemnější. Teplo a bioenergie, které se vytváří při hoření svíčky, pomáhají odstranit z těla nahromaděný maz, jenž je komínkovým efektem vytahován směrem nahoru – přes kůži se dostává z těla ven. Díky této masáže je možné pročistit dráhy jednotlivých orgánů. Svíčka napomáhá odstranit z těla negativní bloky a uvolňuje cestu k odplavení toxinů. Zlepšuje nejen stav pokožky, ale i psychický.

Fotografie publikována se svolením Serge Bertasius Photography/FreeDigitalPhotos.net