Husky si chtěl dát horkou vanu, ale panička ho nepotěšila. Vytáhla vodítko a jeho reakce byla opravdu kouzelná

Fotografie: tsmccart42 / Creative Commons / Attribution 2.0

Tento pejsek opravdu miluje horkou koupel. Už jen čekal, až panička pustí vodu. Ta však změnila plány. Reakce zklamaného psa je opravdu kouzelná.

Zeus je krásný sibiřský husky, který horké koupele miluje a užívá si je, kdykoliv jen může. Tentokrát pozapomněl, že před koupelí se ještě chodí na procházku. Když přišla panička s vodítkem, aby ho vyhnala z vany, dal jí jasně najevo, že teď se chce koupat. Na jeho roztomilý protest se můžete podívat dole ve videu.

Rozhodl se, že teď si dá koupel

Sibiřský husky je nádherný pes s uhrančivýma očima. Toto plemeno je velmi věrné a oddané. Miluje lidi i děti a s každým se hned skamarádí. Pokud má dostatek pohybu, pak se stane skvělým rodinným psem. Většina husky také miluje koupání, stejně jako Zeus. Zvláštností je, že husky moc neštěkají, spíše vyjí. Repertoár tónů, které má tento pejsek v zásobě, si můžete poslechnout sami.

Video natočila jeho panička. K večeru se chystali na procházku ještě s jedním psím kamarádem. Zatímco ten poslušně čekal, až bude moci vyběhnout ven, Zeus se uvelebil ve vaně a rozhodně ji nehodlal opouštět. Panička se ho snaží povzbudit: „Pojď, vylez z vany.“ Zeus se však rozhodl, že teď je čas koupele, a hlasitě vyjadřuje nesouhlas.

Zkouší to na ni uhrančivým pohledem, ale nezabralo to

Můžeme si jen domýšlet, co říká svojí paničce, ale začne nesouhlasně kvílet. Kdykoliv se panička zmíní o procházce a povzbudí ho, aby vylezl z vany, Zeus zvýší intenzitu vytí, jako by nechtěl slyšet, co panička říká. Nejdřív leží ve vaně a odmítá se na paničku podívat. Pak zvedne hlavu, upře na ni pohled a snaží se jí to vysvětlit z očí do očí.

Fotografie: Freepik

Jeho pohled je uhrančivý a tak zklamaný. Na výzvy paničky ještě chvíli zkouší protestní vytí. Nakonec usoudí, že horká vana nejspíš opravdu nebude, a tak ne moc ochotně vyskakuje z vany a přidává se ke svému psímu kamarádovi. Reakce psa je tak legrační, že toto roztomilé video viděly už desítky milionů lidí.

Lidem to připomíná jejich ranní vstávání z postele

Mnohým z komentujících připomíná reakce psa přesně to, co sami prožívají, když musí ráno vylézt z postele a vydat se do školy nebo do práce. Bohužel se z komentářů také dozvíme, že tento krásný pejsek zemřel v loňském roce na rakovinu jater. Jeho zábavné odmlouvání však zůstává a bude kouzlit lidem úsměv na tváři i nadále.

Zdroj: Rover