První, co vidíte na obrázku, o vás prozradí víc, než si myslíte. Na výběr máte ze 2 možností

Fotografie: CanvaPhotos

Našli jste si nového partnera a zajímalo by vás, jak vás vidí, zda máte šanci, že se do vás zamiluje. Jistě je to normální a běžné. Podívejte se na obrázek a zjistěte, co potřebujete.

Naskytla se vám příležitost a potkali jste muže či ženu, zamilovali jste se a máte pocit, že se jedná o lásku na první pohled. Jenže máte smíšené pocity a nevíte, zda vás vnímá stejně i ten druhý? Zjistěte to jednoduše pomocí obrázku. Záleží na tom, zda vidíte kočku nebo motýla. Každý má svůj význam a váš pohled a osobnostní rys může mnohé prozradit. Zadívejte se, klidně si dopřejte dostatek času a následně si přečtěte, jak vás partner může vidět. 

Pokud na obrázku vidíte kočku

Vidíte na obrázku kočku? S největší pravděpodobností to znamená, že je pro vás obtížné ocenit pocity, které k vám přichází od druhých. Vaše pocity a klidně i předchozí zkušeností vám to nedovolí, proto si na ně dávejte pozor.

Fotografie: Freepik

Fotografie: PixabayZměna a otevření může být mírně náročná a může trvat, ale vyplatí se. Musíte se otevřít a projevit lásku, jestliže to neuděláte, nikdy nezjistíte, co k vám druhý cítí, a jak vás vidí.

Jakmile budete opět sami dva, dávejte si pozor na to, jak se před vámi osoba projevuje. Také pohleďte na sebe, zahrňte mimojazykovou komunikaci a buď se chovejte přirozeně nebo tak, jak byste se běžně chovali, nebo jednoduše změňte své postoje k lepšímu. Jedině tak můžete zjistit, jak vás ten druhý vnímá.

Fotografie: Pexels

Možná také vidíte motýla

Připomíná vám obrázek motýla? Potom jste vnímavý člověk, který se dokáže vcítit do ostatních, což vám velmi pomáhá při seznamování. Vidíte záležitosti do hloubky a dokážete řešit potíže s noblesou a klidem. Za to si vás lidé velmi váží. Jen je potřeba poznat člověka jako jste vy, tehdy budete mít o šťastný život vystaráno. 

Fotografie: Freepik

Vaše obdivující vlastnost, kdy se dokážete vcítit do člověka a získat si jeho srdce, vás jistě nezklame. Pokud cítíte, že vás dotyčný miluje, líbíte se mu, něco na tom bude a jistě máte pravdu. Rozhodně k vám bude cítit totéž. Stane se jen velmi zřídka, že vás vaše intuice zklame. Buďte rádi za tuto povahu, má ji jen velmi málo z nás.

Zdroj: VeryWellMind

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]