Jana trpěla nespavostí a neměla pro to žádné vysvětlení. Když do ložnice skryla kameru, ukázala se strašidelná pravda

Fotografie: Susan Quinn / Creative Commons / Attribution 2.0

Jen málo lidí věří na duchy, paranormální jevy a na věci, které nejde logicky vysvětlit. Tato žena se ale nemohla dlouho vyspat a když shlédla záznamy z kamery umístěné v ložnici, oněměla.

Když jdou malé děti spát do vlastního pokoje a už nespí s rodiči v místnosti, velice často se během noci budí a obávají se toho, že mají pod postelí strašidlo nebo něco jiného, čeho se bojí. Naštěstí ale jejich rodiče přijdou, uklidní je a děti opět usínají v klidu. Jakmile se ale budí během spánku dospělý člověk a po několika dnech si myslí, že pomalu začíná bláznit, jedná se o trochu závažnější věc.

V noci jsem se neustále budila

Žena jménem Jana se svěřila s tím, že začala mít problémy se spánkem během noci, ale netušila, co se děje. „Protože jsem nikdy v životě neměla problémy se spánkem a vždy jsem se vyspala vcelku dobře, tak mě trochu znepokojovalo, když jsem se nastěhovala do nového bytu a každou noc jsem se probudila a měla dojem, že v místnosti někdo je. Nikdy ale v pokoji nikdo nebyl a o to více bylo děsivé, že jsem nevěděla, co se děje.“ 

Příbuzní a přátelé mi nevěřili

„Jelikož bydlím sama, nemohla jsem nikoho vzbudit, aby se šel podívat do dalších místností nebo aby někdo jiný zažil to, co já zažívám každou noc. Když jsem o svých problémech říkala přátelům a rodině, tak mi nikdo z nich nevěřil a všichni si mysleli, že trochu přeháním. Jelikož jsem od nich nezískala podporu, začala jsem si hledat na internetu informace.“ Pokračovala Jana ve vyprávění.

Internet plný dezinformací

„Bylo pro mě až překvapivé, kolik informací se na internetu o tomto tématu nachází, a tak trochu jsem byla ráda, že nejsem jediná, koho v noci probouzí divné zvuky. Zároveň jsem si ale uvědomovala, že na internet píše tyto zkušenosti hodně lidí, a ne všechny mohou být pravdivé. Jedna rada mi ale přeci jen přišla dobrá.“ Jana sdělila, že byla ráda, že našla pomoc alespoň na internetu.

Pořízení kamerového systému

„Jeden z uživatelů na fóru ohledně paranormálních jevů radil ostatním, aby si pořídili kameru do místnosti, kde se tyto jevy dějí. Protože mi to přišlo jako hodně dobrý nápad, díky kterému by mi přátelé i rodina začali věřit, tak jsem si koupila kameru do ložnice a ihned ji nainstalovala.“ Jana neváhala ani vteřinu, aby přišla na to, co se v noci děje.

Děsivé záběry z noci

Druhý den ráno se Jana probudila do dalšího dne, ale moc dobře věděla, že i tuto noc se u ní v ložnici odehrávalo cosi děsivého. Tentokrát ale věděla, že se může podívat na kamerový záznam, který by měl vše vysvětlit. Po shlédnutí videa se ale dostala do takového stavu, že už vůbec nechápala, co se děje.

Na videu bylo vidět, jak Jana spí klidně v posteli a z ničeho nic se začnou otevírat dveře, které už předtím byly pootevřené. Jelikož se nakonec otevřely až dokořán, bouchly o zeď, a to Janu vzbudilo. Ta okamžitě rozsvítila a koukala na dveře. Po chvilce se odhodlala jít podívat i do dalších místností, ale nic podivného nenašla. Doteď tedy nechápe, jak je možné, že se dveře samy otevřely a proč se jí tyto skutečnosti dějí každou noc.

Zdroj: Daily Star