Vynikající salát z krabích tyčinek: Tato ingredience navíc dělá divy. Chutná díky ní 100x lépe než všechny předchozí recepty

Tento krabí salát je velmi jednoduchý na přípravu a zvládne ho dokonce i ten, kdo vaření opravdu běžně moc nemusí. Tím pádem i úplný začátečník.

Je možné, že znáte opravdu velké množství receptů na různé saláty, ale tento určitě ještě neznáte. Je to velmi jednoduchý krabí salát, který je hotový do pár minut a zvládne ho úplně každý, takže i začátečník. Takže pokud zrovna čekáte nějakou návštěvu a nenapadá vás, co pro ně přichystáte, rozhodně ho vyzkoušejte. Budete spokojení.

Co budete potřebovat

  • 150 g krabích tyčinek
  • 2 polévkové lžíce majonézy
  • okurku
  • špetku soli
  • 4 vejce
  • dle chuti kopr
  • plechovka kukuřice

Je to opravdu jednoduché

Nejprve si krabí tyčinky nakrájejte na malé kousky a na stejné kousky nakrájejte i okurku. Vejce dejte vařit, je třeba asi 10 minut, aby byly úplně natvrdo. Vajíčka oloupejte a poté je nakrájejte úplně nadrobno. Kopr nasekejte co nejjemněji a všechny suroviny dejte do jedné hluboké mísy. Přidejte také plechovku kukuřice a poté salát osolte, opepřete pořádně promíchejte.

Pokud budete chtít, můžete přidat ještě špetku pepře, ale to už záleží jen na vás. No, jak vidíte, tento jednoduchý salát vám zabere maximálně 10 minut, takže je to vážně jednoduché. Takže pokud opravdu nesnášíte vaření a připravování různých věcí, tak není nic jednoduššího, než vyzkoušet tento salát. Dejte do lednice a nechte chvíli vychladnout. Přejeme vám dobrou chuť!

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*