Jedovatý pavouk muže málem zabil jen proto, že strčil prst do díry v zemi

Tento muž plánoval vtípek, který mu moc nevyšel. Jedovatý pavouk, který ho kousl, ho málem zabil. Na začátku přitom byla obyčejná díra. Ta se nacházela na jeho zahradě. Když ji objevil, věděl že je něčím zvláštním a lehce z ní měl obavy. Přesto ji vyfotil, sdílel na sociální síť a řekl, že sbírá „lajky“. Když jich bude mít dostatek, strčí do ní prst.

Přátelé a známé to zaujalo

Lidé také chtěli vědět, co se nachází v dané díře, a tak se rozhodli muže podpořit. Málokdo tušil, že by se zde mohl skrývat jedovatý pavouk. Většina lidí byla pouze zvědavá, zda muž skutečně sebere odvahu a dokáže do této neznámé a poměrně unikátní díry prsty strčit, nebo nikoliv.

Musel to udělat

Nastal den, kdy bylo jasné, že to musí udělat. Že do díry musí strčit své prsty za každou cenu. Měl z toho obavy, ale zároveň si říkal, že v díře nemůže být nic, co by ho ohrozilo. A tak sebral odvahu a prsty do díry strčil. Když byly uvnitř, tak cítil, že v ní opravdu bude nějaké zvíře. A tak je raději rychle vytáhl. Ještě že to udělal, jelikož nyní už můžeme říci, že si tím zachránil život.

Domov jedovatého pavouka

Odborníkům, kteří viděli danou díru bylo hned jasné, co je uvnitř. Nejenom, že by do ní nestrkali prsty, ale ani by se k ní nepřiblížili. Jedná se totiž o domov velmi jedovatého pavouka, který si tvoří takovéto úkryty pod zemí, ve kterých potom žije. A pokud je v ohrožení, tak neváhá zaútočit. A jak odborníci potvrzují, jeho útok může být smrtelný, což dokládá i řada záznamů o obětech.

Jed tohoto pavouka je velmi silný. Pokud kousne, tak se i u dospělých lidí objeví problémy, jako jsou masivní bolesti a poruchy průtoku krve. A to může vést až ke smrti. Navíc je jeho kousnutí velmi silné, protože klidně dokáže rozkousnout i nehet na prstu. Už víte, proč měl muž takové štěstí? Příště si vtípky, které jsou hazardováním se životem rozmyslí.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]