Nejsilnější přírodní tukožrout (břicho, nohy i hýždě): Křenový sirup zbaví tělo od viscerálního tuku raz dva

Fotografie: Pixabay

Když člověk přibere více, než je zdrávo, začne se mu přebytečný tuk ukládat i v okolí vnitřních orgánů. Vyšší podíl viscerální tuku je přitom spojen se vznikem závažných zdravotních problémů.

Kilogramy navíc se obvykle schovávají v podkožním a viscerálním neboli meziorgánovém tuku. Z hlediska zdraví je nebezpečný zejména tuk nitrobřišní, meziorgánový. V určitém fyziologickým množství je důležitý, protože chrání vnitřní orgány. Jeho nadbytek však tělu škodí, protože stojí za vznikem cukrovky 2. typu, kardiovaskulárních nemocí, vysokého krevního tlaku, rakoviny. Jakým způsobem je možné se viscerálního tuku zbavit?

Jak udržet dobrou hladinu meziorgánového tuku

K udržování viscerálního tuku v optimálním množství vede cesta přes zdravý jídelníček, pestrou a vyváženou stravu, dostatek pohybu, kvalitu spánku. Jsou to všechno věci, které jsou obecně známé, ale určitou skupinou lidí nepraktikované. I proto se česká populace potýká s nadváhou. K úpravě hladiny nitrobřišního tuku je nutné se zbavit přebytečných kilogramů, což je způsob mnohdy nelehký a pomalý. Při hubnutí je zapotřebí se obrnit trpělivostí a vytrvalostí.

Jak může křen pomoci k hubnutí

Kdo by neznal křen selský, který se využívá jako kořenová zelenina. Vaří se z něho omáčka, používá se při zavařování okurků, je možné i naložit a dávat jako dip k masům. Strouhaný křen se používá na špatně se hojící rány, zanícené rány, při chřipce či zápalu plic.

Fotografie: Pixabay

V minulosti ho využívali námořníci proti kurdějím, protože křen obsahuje významné množství vitamínu C. Kromě něho je bohatý na omega mastné kyseliny, vlákninu, proteiny, přičemž má jen minimum kalorií nebo tuku. Křen dokáže nastartovat a urychlit metabolismus organismu, čímž napomáhá při snižování přebytečných kilogramů.

Připravte si křenový sirup pro zhubnutí

Na přípravu sirupu z křenu budete potřebovat asi 150 g nastrouhaného křenu, 4 citrony, 3 lžíce medu, 2 lžičky skořice a kousek zázvoru. Vše dobře promícháte, je možné použít i mixér, aby vznikla homogenizovaná hmota. Sirup pak dáte do sklenic. Užívá se 1 polévková lžíce 2krát denně, nejlépe před jídlem nebo kardio cvičením. Doba užívání jsou 3 týdny, pak je třeba udělat přestávku.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*