Byla to vyřazená paleta, dokud si ji nevzal do parády. Vytvořil z ní multifunkční kus nábytku, dosud to nikoho nenapadlo

Fotografie: Dudley Council / Creative Commons / Attribution 2.0

Možná si myslíte, že na tomto obrázku není nic zvláštního, zkrátka normální dřevěná lavička. Opak je ale pravdou, jen se podívejte.

Každý, kdo někdy bydlel v nějakém malém bytě, moc dobře ví, jaký může být problém dostat do něj všechny věci, které chcete. Zkrátka s prostorem je dost často nějaký problém a nedá se s tím nic dělat. V tomto případě vám ale může pomoci tato lavička, která vypadá úplně obyčejně. Faktem ale je, že obyčejná opravdu není – jen se podívejte, co s ní můžete udělat.

Lavička s překvapením

Pokud jste někdy měli problém dostat do svého bytu postel, určitě víte, jak komplikované to je. A když už do ložnice tuto postel dostanete, nemůžete se k ní pohodlně dostat. Zkrátka to vypadá, že je to úplně ztracené. Právě pro vás by tedy mohla být řešením tato lavička – nebo lépe řečeno krabice, která vypadá úplně obyčejně – ale obyčejná vážně není.

Na první pohled totiž vypadá jako krásně zpracovaná lavička, vyrobená z palet, která bude v interiéru vypadat moc hezky. Obsahuje ovšem překvapení, jež by nečekal snad vůbec nikdo. A stačí k tomu jen to, abyste ji začali rozkládat. Pomalu, ale jistě, se totiž začne proměňovat v krásnou postel dělanou na míru. Je to mnohem lepší než obrovské postele, a dokonce je složená do 10 minut.

Můžete ji vzít kamkoliv

Většina této postele je vyrobena z borovice a panely jsou z březové překližky. Povrchová úprava je pololesklý polyuretan. Podle výrobce této postele bylo nejtěžší vymyslet to, aby do sebe všechny části po rozložení i složení dokonale zapadaly. Postel váží pouhých 45 kilogramů, a dokonce ji můžete vzít na kempování nebo vlastně kamkoliv budete chtít. Podívejte se sami na videu.

Zdroj: Manoalaobra

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*