Když si připravíte tuto směs a vypijete ji, zbavíte vaše tělo všech toxinů. Vyzkoušejte to

Fotografie: Depositphotos

Tato skvělá a výkonná směs se skládá pouze ze dvou složek. Vyzkoušejte ji. Budete překvapení, jak silné detoxikační účinky má.

Zajímalo by vás, jak vyčistit vaše tělo, ale zároveň do sebe nedávat věci, které jsou chuťově odporné? V tom případě si vyzkoušejte udělat tuto směs, která je opravdu lahodná. Když sníte lžíci tohoto produktu, doplníte své tělo o železo, zinek, vlákninu, hořčík, měď a mnoho dalších vitamínů. To jsou vlastně všechny složky, které vaše tělo potřebuje.

Co vše dokáže

Tato kombinace přírodních složek je účinná při regulaci krevních tuků a to zejména LDL a HDL cholesterolu. Také dokáže zlepšit krevní a lymfatický oběh, což může dodat energii při náročné práci. Pravidelné užívání této směsi může odstranit chronickou únavu, úzkost a dokonce i deprese. Obsahuje více než 180 prvků, které jsou prospěšné pro zdraví těla a také má vysokou koncentraci antioxidantů.

Co budete potřebovat

K přípravě této směsi budete potřebovat jen dvě ingredience a poté si do ní můžete přidat cokoliv, co máte rádi. Nejlepší jsou ale oříšky – jakékoliv. Dost možná vám z toho vznikne spíš takové tekutější máslo, které bude velmi chutné. Opatrně ale, ať to s konzumací nepřeženete. Potřebovat tedy budete:

  • 300 g tahini
  • 300 g přírodního medu
Fotografie: Pexels

Postup přípravy

V misce si nejprve smíchejte tahini a med. Přidat k tomu můžete nasekané oříšky, mandle, pistácie a nebo lískové oříšky. Tuto směs poté dejte do sklenice a nechte vychladit. Každé ráno si dejte 1 nebo 2 lžičky této směsi a dokonce i děti ji mohou užívat. Těm tedy dávejte pouze 1 lžičku denně. Uvidíte, že během několika dní se budete ve vašem těle cítit lépe.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]