Léčivé schopnosti koček. Přicházejí k vám vždy z konkrétního důvodu

Fotografie: Freepik

Říká se, že pokud si chcete pořídit kočku, měla by si vás vybrat sama. Není dobré si podle fotografií vybrat kočičího parťáka, protože ve skutečnosti to pak může být úplně jinak. Kočky mají ve svém životě zvláštní úkol. V dnešní době má spousta lidí spíše kočky než psy a má to několik důvodů.

Víte, jaké jsou tajné informace ze života koček?

Kočky mohou odstranit negativní energii, která se ve vás hromadí. Zatímco spíte, kočky absorbují energii z vašeho těla. Pokud je v rodině více než jedna osoba a mají pouze jednu kočku, může se stát, že kočka může být ohromena vysokou hladinou negativní energie.

Tělo kočky uvolňuje negativitu, když spí. Jestli jste ve velkém stresu, kočka možná neměla dost času  všechnu energii absorbovat a poté se jí zbavit. Je tedy možné, že začnete trpět nadváhou, i když nemáte pocit, že byste příliš jedli. Vnitřní já se ale musí obalit tukem, což bude časem vidět i na vaší postavě.

Fotografie: Pixabay

Je tedy dobré mít v domácnosti více než jednu kočku, aby se o míru negativity a stresu „podělily“. V noci vás hlídají, aby do místnosti, kde spíte, nevstupovali duchové. Proto chtějí spát ve vaší posteli. Jestli si myslí, že se není čeho bát, v posteli s vámi spát nebude. Jestli se stane něco zvláštního, v posteli ji najdete.

Kočka vás ochrání před špatnými lidmi

Možná se to jeví jako hloupost, ale kočka pozná špatného člověka. Jestli se k vám do bytu dostane někdo, kdo nebude kočce „vonět“, nehne se od vás ani na krok a bude vás ochraňovat. Pokud se u vás objeví někdo na návštěvě, sledujte, jak se vaše kočka chová. Jestli k člověku přijde, očuchá si a chce se mazlit, můžete být klidní a návštěvu si užít.

Pokud kočku doma nemáte a najednou se ve vašem životě objeví zatoulaná, je to znamení. Kočce byste měli poděkovat, že si vybrala právě vaši domácnost. Kočka k vám vždy přijde z nějakého důvodu.

Fotografie: Pixabay

Kočky umí také uzdravovat. V dávných dobách používali léčitelé krystaly. Ty byly používány jako vysílač při hojení. Ve vzdálenějších vesnicích ale své krystaly používat nemohli, a tak s sebou místo nich nosili kočky. Plnily totiž stejnou funkci jako krystaly. Lidé se přestaly koček bát a dovolili jim vstoupit do svých domovů.

Kočka tak hrála roli v umění uzdravování. Jestli máte kočku na zahradě, můžete si být jistí, že budete mít klid od myší a dalších hlodavců. Navíc si můžete vybrat mezi spoustou plemen.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]