Chlapeček si stěžuje na chování maminky ve videu, které na internetu spustilo lavinu emocí

Fotografie: Depositphotos

Rodiče by rozhodně neměli zapomínat na pusinky a objetí, ani když opravdu hodně spěchají. Dopadnout to pak může jako v tomto videu.

Dospělí si někdy opravdu úplně neuvědomují, jak důležitá je pro malé děti pozornost a láska, kterou jim rodiče projevují. Web Podaj upozornil na video, v němž se malý chlapeček opravdu kouzelně pozastavuje nad tím, jak to, že mu maminka zapomněla dát pusu, když odcházela do práce. Potom, co jeho reakci viděla, už určitě nikdy nezapomene.

Opravdu hodně prý spěchala

„Po Alexandrově fotbalovém tréninku jsem tak spěchala, abych se vrátila do práce. Můj syn Alex byl velmi rozrušený, že se mu nedostalo správného rozloučení. Měl toho hodně co říct a můj manžel to všechno nahrál na video,“ napsala zapomětlivá maminka u příspěvku na svých facebookových stránkách. Asi se hodně divila, když viděla, jak její syn na toto opomenutí reagoval.

Ve videu se můžete podívat, jak diskutuje s tatínkem, s nímž zůstal poté, co maminka odešla do práce. Rozkládá ručičkama a vysvětluje mu, s čím je nespokojený. Tatínek jeho miminkovskou řeč překládá. „Máma ti nedala pusinku a odešla do práce?“ Alex horlivě potvrzuje, že to je to, co chtěl říct. „Páni, jak to ta máma mohla udělat?“ říká tatínek Alexovi.

Čerství rodiče natočili video novorozených dvojčat, které vzalo útokem celý internet

Lidé mu v komentářích poslali spoustu pusinek

Ten mu svým výrazem potvrzuje, že také nechápe, jak mohla máma odejít a nedat mu pusu. Pak do celého problému zahrnuje i svoji mladší sestřičku, která spokojeně sedí hned vedle v autosedačce. Ukazuje na ni, na tátu i na sebe, pak předvede pusu a zakroutí hlavou. Ta máma jednoduše nestihla dát pusu ani jednomu z nich. Každý, kdo vidí tohoto malého chlapečka, chápe, jak moc mu na puse od maminky záleželo.

Roztomilé video už vidělo milion lidí a tisíce z nich ho i okomentovalo. „Vše, co chce, jsou polibky, polibky dělají svět lepším,“ zněl jeden z nich.Je to ten nejvzácnější malý chlapec! Vsadím se, že máma už nezapomene. Nemohla jsem se přestat smát. Je vidět, že je velmi inteligentní a uvědomělý. Posílám mu mnoho polibků,“ napsala další sledující.

Určitě si nenechte ujít toto roztomilé video, na kterém se malý Alex právem tak procítěně rozčiluje. Jeho maminka už mu dát pusinku opravdu nikdy nezapomene. Na SvětěKreativity se můžete podívat také na další video, které pobláznilo internet. Roztomilá komunikace malých dvojčat má miliony zhlédnutí.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*