Manžel několik let podváděl svou obézní ženu. Jakmile se to manželka dozvěděla, přistoupila k radikálnímu řešení

Fotografie: Depositphotos

Nadváha má spoustu nevýhod, které dotyčného člověka ohrožují psychicky nebo fyzicky. V důsledku toho má hubnutí mnoho výhod.

Žena z našeho příběhu byla ve svých 28 letech velice obézní. Stravovala se totiž zejména ve fastfoodech, možná proto byla podváděna svým manželem. Potom zhubla 50 kilogramů za dva roky. Svému manželovi a hlavně sobě dokázala, že všechno se dá změnit. Díky dietě byla žena šťastnější, spokojenější a hlavně sebevědomější než kdykoliv dřív.

Fotografie: Freepik

Výhody pro životní styl

Kromě zdravotních výhod při hubnutí můžete také zlepšit svůj životní styl, pokud zhubnete. Mnoho lidí, kteří zhubli pak tvrdili, že se změnil k lepšímu jejich aktivní společenský život, zlepšil se jim spánek, mají více energie, méně stresu a navíc také větší sebevědomí a lepší sexuální život.

Kromě toho mají také lepší náladu, vitalitu a také mnohem hezčí obraz svého těla. Podobnou zkušenost má také Leanne Champ. Velkou nadváhu získala během nešťastného manželství.

Fotografie: Pexels

Trápila se a jedla. Pak se však jednoho rána podívala do zrcadla a uvědomila si, že se musí soustředit na své vlastní štěstí a začala drasticky měnit svůj životní styl. Leanny se vdala už v 21 letech a kvůli rodinným povinnostem musela opustit své zaměstnání. Pracovat začala jen na částečný úvazek. Během tohoto stresujícího období svého života se obracela hlavně k jídlu. To kvůli pohodlí. Jídlo pro ni byl takový vyrovnávací mechanismus.

Věděla, že čím dál více přibírá

Její strava byla extrémně nezdravá. Každý den jedla chipsy a chodila se stravovat do rychlých občerstvení. Cvičení omezila na opravdové minimum. Ve 24 letech vážila 127 kilogramů. Pak ji bylo jasné, že je čas na změnu. Rozhodla se rozvést a dostat se z nezdravého a nešťastného manželství. Její manžel měl poměr s jinou ženou a ona se rozhodla soustředit na své vlastní štěstí. Během dvou let se ji podařilo dramaticky zhubnout. Vyměnila fastfood za dietní jídla.

Fotografie: Freepik

K proměně svého těla se prý nechala inspirovat fotkami celebrit. Četla si totiž, jak změnili svá těla a co udělali. Kromě zdravé stravy zavedla do svého života také cvičení, hlavně plavání. Leanne řekla, že chce změnit svůj fyzický vzhled, ale psychicky také chtěla změnit to, co k sobě cítí. Dřina se rozhodně vyplatila. Za rok a půl zhubla téměř polovinu své váhy. Pak už se rozhodla si váhu udržet. Postupně se dieta a cvičení stali jejím životním stylem, ve kterém pokračuje.

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]