Po smrti bohatého dědečka byla rodina vzteky bez sebe, dozvěděla se totiž, komu odkázal celý svůj majetek

Fotografie: Depositphotos

Když člověk sepisuje závěť, většinou veškerý svůj majetek přenechá svým nejbližším a rodině. Tento muž to ale viděl trošku jinak.

Ronald Butcher je muž z Anglie, který za celý svůj život nashromáždil docela solidní majetek. Bohužel zemřel v pouhých 73 letech. Několik měsíců před svou smrtí sepsal svoji závěť. Rozhodl se totiž, že ze svého majetku nenechá své rodině ani korunu a tak všechno bohatství přenechal úplně cizímu člověku. A jeho rodina o tom do poslední chvilky nevěděla.

Rodina byla vzteky bez sebe

Ronald ale moc dobře věděl, komu svůj majetek nechává. Ale byl jediný. Když se to dozvěděla jeho rodina, začala opravdu hodně zuřit. Očekávali totiž, že od něj dostanou minimálně 15 000 000 korun. Takže to pro ně byl velký šok. Okamžitě začali spekulovat o tom, že Ronalda pravděpodobně někdo podvedl a okradl a brzy se tak dozvěděli, kdo to velké bohatství získal.

Fotografie: Pixabay

Před smrtí si našel kamaráda

Jakmile přišli na to, kdo má „jejich“ peníze, osočili ho z toho, že chudáka staříka podvedl a využil. Pravda byla ale úplně jiná. Když Ronald onemocněl a moc dobře věděl, že se blíží konec jeho života, potkal muže jménem Daniel Sharp.

Jednoho dne, bylo to asi před šesti lety, mu Daniel nabídl, že vyčistí okap v Ronaldově domě. Ale nechtěl za to ani korunu. Ronald byl tímto jeho gestem tak dojat, že se z nich postupem času stali přátelé.

Fotografie: Pexels

Rodina to nechtěla nechat jen tak

Ronaldova rodina se rozhodla, že Daniela najde a o dva měsíce později se jim to opravdu podařilo. Nyní se rodina snaží změnit Ronaldovu vůli. Myslí si totiž, že nebyl úplně při smyslech, když ji psal. Ale Daniel argumentuje tím, že za Ronaldem nikdo z rodiny nechodil, že byl úplně sám. Že jediný, kdo ho za poslední roky navštěvoval, byl právě on.

Fotografie: Pixabay

Myslí si, že není vůbec nic divného na tom, že jim Ronald nechtěl nechat nic ze svého majetku. Vše nakonec skončilo u soudu, který rozhodl, že Daniel celou dobu mluvil pravdu. Takže rodina opravdu nedostala vůbec nic, a bylo to oprávněné. Ne vždy stačí to, že jste s někým rodina, musíte také něco obětovat a udržovat dobré vztahy.

Zdroj: Athensmagazine