Mladá studentka si na poslední chvíli zachránila život, když byla unesena v kufru auta

Fotografie: Freepik

V jednom jediném momentu se může stát, že místo normálního dne bojujete o svůj život. Své o tom ví tato studentka ošetřovatelství.

Mladá žena byla unesena do kufru svého vlastního auta, ale podařilo se jí uprchnout. Její záchrana závisela na inzulinové pumpě, kterou měla v kufru auta. Kdo ví, jak by to jinak dopadlo, kdyby ji neměla po ruce. Vyvstává otázka, jak ji mohla pumpa zachránit? Když byla studentka zamčená, pomocí světla z pumpy dokázala najít zámek a z auta se osvobodit na poslední chvíli, když se začalo rozjíždět.

Fotografie: Freepik

„Dej mi všechny své peníze“

Hororový zážitek zažila dívka jménem Brittany Digs, kterou útočník zastavil a vyhrožoval jí zbraní, když si chtěla vybrat peníze z bankomatu. Zločinec ji přinutil řídit a nakonec ji zamkl v kufru jejího auta. Studentka byla ve velkém šoku a vypověděla, jak s ní útočník zacházel. „Lžeš. Vím, že něco máš, tak mi dej své peníze.“ Brittany začínala být zoufalá, ale pak ji dostala geniální nápad.

Fotografie: Freepik

V kufru se nacházela inzulinová pumpa, která vydává mírné světlo. Brittany řekla, že světlo nebylo nijak moc velké, ale k tomu, aby dokázala najít zámek kufru, ji naštěstí postačilo. Auto se zrovna nacházelo na benzince, kde celý její útěk zaznamenaly kamery. V okamžiku, kdy utíkala, jí zločinec vyhrožoval smrtí. To Brittany motivovalo k tomu, aby z auta skutečně vyskočila, i když to bylo za jízdy.

Pomohl jí zaměstnanec obchodu

Majitel čerpací stanice dosvědčil události, které se staly přímo u jeho obchodu. „Když ten muž odjížděl autem, zahlédl jsem, jak se jeho kufr zprudka otevřel a vyskočila z něj žena. Okamžitě běžela ke mně do obchodu.“. Dodal, že oběť pustil dovnitř a raději obchod uzamkl, zatímco kontaktoval příslušné úřady o pomoc. Žena byla v šoku a snažila se muži popsat situaci a jak k ní došlo.

Fotografie: Freepik

Cizinec jí vzal všechno. Vzal Brittany telefon, auto i klíče. Jediné, co jí po jeho útoku zůstalo, bylo oblečení, co měla zrovna na sobě. Traumatizovaná z toho, co se jí stalo, byla nucena opustit město, kde žila. Řekla, že se bojí o svoiu bezpečnost. Dobrou zprávou je, že muž již byl zadržen a čeká na svůj trest.

Zdroj: NBC News

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]