Muž si ze zlozvyku nestříhal nehty na nohou. Po mnoha letech na to tvrdě doplatil

Fotografie: iStock

Žena na sociálních sítích odhalila nejhorší zlozvyk svého manžela. Žádá ostatní s podobným problémem o pomoc, jinak bude muset neustále kupovat nové povlečení a ponožky.

Známá blogerka jednou na sociálních sítích spustila anketu s názvem „Jaké zlozvyky má váš manžel?“ Poté sdílela odpovědi jejích sledujících, kteří se ankety ochotně zúčastnili. Některá přiznání byla skutečně bizarní. Nejednoho uživatele internetu zaskočila. Nikdo však neměl tak zajímavý příběh jako samotná blogerka, jež celou akci spustila.

Špatné zvyky některých mužů

Dozvěděla se například, že někteří muži se celé dny nesprchují, nevadí jim neupravené vousy, strkají si prsty do nosu a rozhazují páchnoucí ponožky všude po domácnosti, jen ne do koše na prádlo. Nikdo ale neměl tak zvláštní případ jako hrdinka tohoto příběhu. Její drahá polovička je sice čistotná, ale nehty na nohou si prostě neostříhá.

Muž si nestříhá nehty na nohou

„Můj manžel je celkově pečlivý, co se týká jeho zevnějšku, a čistotný. Jediný problém, který má, je, že si nestříhá nehty na nohou. Když jsme spolu začali bydlet, jeho zlozvyku jsem se smála. Ovšem teď, po několika letech, už mi do smíchu moc není.“

„Ačkoli je v tomto případě hygiena na prvním místě, mám s jeho nehty na nohou jiný problém. Manžel je dost neklidný spáč a občas se mu podaří poškrábat mě na nohou, až krvácím. Často spí také na břiše a jeho drápy ničí povlečení i prostěradlo,“ vypráví blogerka na svém účtu na sociální síti.

Fotografie: Pexels

Roztrhané povlečení i ponožky

„Víte, ponožky kupujeme po desítkách, je to pořád dokola. Několik měsíců vedou nerovný boj, všechny zemřou pod přímým útokem dlouhých nehtů. Chci říct, že svého manžela velmi miluji. Myslím, že má trochu trauma z dětství. Navíc všichni máme své chyby a podivné zvyky.“

„Neostříhané nehty na nohou nejsou tím nejhorším. Nepije, neutrácí peníze v kasinech a nezadlužuje se. Pokud má někdo z vás v rodině také muže, kteří nenávidí stříhání nehtů a nějakým způsobem jste problém vyřešili, podělte se prosím o své zkušenosti,“ dodala zoufalá blogerka.

Zdroj: Gesellschaft

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]