Muži si o ženách dělají první obrázek podle obuvi. Zjistěte, co si mohou myslet o vás

Typologie žen se dá pojmout různými způsoby. Každá dáma je jiná. Jedna preferuje spíš šaty než kalhoty, druhá má zase v oblibě ležérní styl. Zvolené outfity se liší podle toho, jakou kdo má povahu. My jsme pro vás nyní připravili zajímavé informace, podle druhu obuvi, kterou nejčastěji nosíte. Co si o vás myslí druhé pohlaví?

Ženy, které nosí boty na vysokém podpatku a platformě

Pokud muži zaregistrují u dámy střevíčky na vysokém podpatku a platformě, nejspíš si o vás budou myslet, že jste soběstačná, ale také nepřístupná. Mnozí pánové se budou ostýchat vás oslovit, i přesto, že se jim budete líbit. K sobě pustíte jen toho, který za to stojí. Vyšlapat cestičku k vašemu srdci tedy není nemožné. Potřebujete na všechno dostatek času, i na lásku. Když se to protějšku podaří, má vyhráno. Jste totiž velmi laskavá, jemná a také zranitelná duše.

Fotografie: Freepik

Ženy, které nosí sandály na vysokém podpatku

V případě, že nosíte v letních měsících sandály na vysokém podpatku, budete mužům připadat jako zábavná a velmi komunikativní dáma. Pánové na vás rádi soustředí pozornost a často vás i oslovují. Opětují vaše pohledy a úsměvy. Jste velmi ženská bytost, která umí projevit své charisma. Druhé pohlaví z vás může někdy i šílet. Máte neuvěřitelný sexappeal. Buďte však obezřetné a udržte si svou hrdost a sebevědomí.

Fotografie: Freepik

Ženy, které nosí střevíčky na vysokém podpatku s otevřenou špičkou

V mužských očích jste ženou elegantní, pakliže dáváte přednost střevíčkům s otevřenou špičkou. Jevíte se jako statečná a velmi provokativní dáma. Pánové to s vámi nemají příliš jednoduché, ale za to se s vámi rozhodně nebudou nudit. Kromě jiného jste i ženou velice zásadovou a za každou cenu si stojíte za svým rozhodnutím.

Ženy, které nosí klasické střevíčky na vysokém podpatku

Dámy, které dávají přednost klasickým střevíčkům jsou pro muže poměrně nedostupné. Mívají obvykle na protějšek vysoké nároky. Rovněž mají jasně uspořádané to, jaký chtějí vést život a jaké jsou jejich cíle. Za těmi cílevědomě jdou a nic a nikdo je neodradí. Tyto ženy jsou obletované muži, dokonce mohou mít i mnoho vztahů naráz, avšak málokdo vyhoví jejich vysokým nárokům.

Fotografie: Freepik

Ženy, které nosí vysoké střevíčky na platformě

Ty ženy, které preferují platformu u obuvi, mají rády pohodlí. Kromě jiného dokážou čelit kdejakým nepříjemnostem v životě. Pokud se objeví překážky, snadno je překonají. Muži takové dámy vnímají jako velice samostatné a přímočaré, které dávají přednost činům protějšku, nikoliv dárkům.

Ženy, které nosí střevíčky na nízkém podpatku

A co si myslí muži o ženách, které nosí střevíce na nízkém podpatku? Že jsou stvořeními roztomilými a něžnými. Mají potřebu takové dámy ochraňovat a snést jim modré z nebe. Pokud i vy preferujete nízké podpatky, pravděpodobně jste velmi silnou osobností, která si uvědomuje svá pozitiva i negativa. Pánové se musí velmi snažit, aby upoutali vaši pozornost.¨

Úvodní Fotografie: Pixabay

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]