Mystická síla koček. Ochraňte svou domácnost před zlými duchy a negativní energií

Fotografie: Depositphotos

Většině milovníků zvířat se vybaví pes, když se hovoří o nejlepším společníkovi, zatímco kočka je známá spíše pro svou mystickou, vzpurnou a hravou stránku.

Některé překvapivé postoje kočky jí dodávají v domácnosti velmi silnou auru. Může se upřeně dívat na nějaké místo a soustředit veškerou svou pozornost na věci, které vidí jen ona, což je dobré pro každého, kdo zná mystickou a duchovní oblast. Tato trvalá pozornost pomáhá chránit váš domov před zlem a duchy, kteří se v něm mohou nacházet.

Běžná praxe ruských obyvatel je vždy překvapivá: je to kočka, která musí nejprve vstoupit do domu, aby odstranila veškerou negativní energii bývalých majitelů nebo nájemníků. Někteří Rusové doprovázejí tuto předběžnou návštěvu několika modlitbami.

Fotografie: Freepik

Jiné země také předvádějí mystické síly koček, které jsou známé svou silnou aurou. Jsou považovány za účinný talisman a mají ochrannou moc proti zlým duchům. Například v Číně se má za to, že by mohly přinášet štěstí a že jejich přítomnost podporuje příliv peněz. V Asii obecně považují kočky za léčivé. Asiatům přítomnost kočky pomáhá zůstat zdraví a odvrátit všechny psychické potíže vedoucí k fyzickým symptomům. Může to být stres nebo úzkost.

Kočka a pozitivní vibrace

Když se kočka přiblíží, je to nutně proto, že chce, abychom si s ní hráli nebo abychom ji pohladili. Takové praktiky budou přínosem i pro vás, protože vás naučí relaxovat. Kočka má tedy pozitivní vliv na vaše emoce a váš stres. Láska a radost, jež vám vaše kočka přinese, je nesmírná. V patogenní zóně, která je zdraví škodlivá, je kočka velkým spojencem, protože její duchovní a mystické síly umožňují překonat negativní vlny rozptýlené v tomto místě.

Fotografie: Freepik

Rozhodující je barva

Celkově je kočka z domácích zvířat asi nejmystičtější. Stále však existují rozdíly v závislosti na barvě její srsti. Černé kočky jsou z hlediska magie nejúčinnější, pokud jde o boj se zlými duchy, a to navzdory obecnému přesvědčení, že přinášejí smůlu. Abyste vyhnali nežádoucí energie ze svého domova, adoptujte si černou kočku! Tříbarevné kočky jsou zase považovány za skutečný štít proti zlým silám a přinášejí domů štěstí a prosperitu.

Ruské modré kočky mají díky stabilitě domova silný vliv na emoce lidí žijících doma, přinášejí radost a dobrou náladu. Thajské siamské kočky jsou velmi hravé a svým majitelům zajišťují dlouhý a zdravý život. O dvoubarevných kočkách se říká, že pomáhají udržovat v domácnosti takzvaný zdravý rozum a že právě díky nim jsou neshody u vás doma velmi vzácné.

Fotografie: Freepik

Žíhané kočky jsou považovány za skutečné léčitele, kteří drží sílu jasnovidectví. Zlaté kočky byly kdysi uctívány v chrámech, protože inspirují rozum a rozdávají sluneční energii. Atmosféra v domě s mourovatými kočkami je mnohem veselejší. Pozitivní vibrace, jež vyzařují, umožňují vládnout zábavě.

Zdroj: MedicalNewsToday

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů