Nájemníci za sebou po vystěhování nechali bezohledné překvapení. Majitel se geniálně pomstil

Fotografie: Trista B / Creative Commons / Attribution-Share Alike 2.0

Pronajímat byt není vždy výhrou. Nejen, že nevíte, jak se nájemci v bytě chovají, i po jejich odstěhování na vás může čekat velmi nepříjemné překvapení.

Thomas ve Francii pronajímal svůj byt. Nikdy s nájemci nebyl žádný problém, proto jej velmi překvapilo, co našel v bytě ve chvíli, kdy se z něho odstěhovali. V první chvíli nemohl věřit svým očím, rozhodl se ale, že celou situaci nepřejde bez povšimnutí a takové chování si od nich nenechá líbit. Chování nájemců totiž předčilo i jeho nejhorší noční můry.

V bytě po sobě nechali nemilou památku

Byt, který Thomas pronajímal, byl svou velikostí ideální pro větší rodinu. Podle webu The Sun jej Thoma pronajímal rodině se třemi dětmi, nepředpokládal tedy, že by s nájemci měl být nějaký problém. To se ale velmi mýlil, téměř ze dne na den totiž rodina byt opustila, a to bez ohledu na nájemní smlouvu nebo výpovědní lhůtu.

Thomasovi toto chování přišlo podivné, nemohl s ním ale nic dělat. Ani v nejhorším snu ale nečekal, že ve svém bytě najde to, co uviděl po jejich odstěhování. Když se mu konečně podařilo dostat dovnitř, zůstal v šoku. Podle webu Newly byl byt v nepopsatelném stavu, na zemi se povalovaly odpadky a nebyla jediná místnost, kde by se dalo hnout.

Při rekonstrukci koupelny našli za zdí staré milostné dopisy. Následně objevili i další dobové předměty

Nejen nepořádek, ale i zničený interiér

To ale nebylo vše, co majitele bytu zarazilo. Kromě odpadků, starého jídla a nepořádku byl byt plný také původního vybavení, ovšem ve zcela zdevastovaném stavu. Skříně i ostatní nábytek, který se v bytě původně nacházel, byly rozmláceny a nacházely se rozházeny po celém bytě. Thomas v první chvíli netušil, jak se má k celé situaci postavit, nakonec si s ní ale poradil.

Objednal si nejen lidi na úklid, ale také velký nákladní automobil. Veškerý nábytek a ostatní nepořádek do něho nechal naložit a odvést na adresu, kam zjistil, že se rodina přestěhovala. Odpad, kterého byl nákladní automobil plný až po okraj, nechal vysypat před jejich novými dveřmi. Během stěhování může vzniknout mnoho problémů. Na SvětěKreativity jsme psali o tom, jak žena našla ve svém novém domě obří díru.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]