Novomanželé se díky odvážnému činu stali skutečnými superhrdiny. Zachránili 20 miminek

Fotografie: Depositphotos

Novomanželé Doran Smith a David Squillante plánovali romantické líbánky ve Španělsku, ale jejich pobyt nabral nečekaný obrat, když se ocitli v centru dramatické události.

Mělo se jednat o nejkrásnější a nejromantičtější dovolenou jejich života, ta se ale velmi dramaticky změnila. Během procházky v malebném parku v Barceloně si všimli, že nedaleko od nich dochází k panice a křiku. Bez váhání se rozhodli prozkoumat situaci a brzy zjistili, že nedaleko vypukl požár v jeslích.

Ihned se vydali na místo, křik nemohli ignorovat

Když dorazili na místo, zahlédli skupinu žen, které zoufale křičely, a neváhali ani chvíli. Podle webu Newsitamea společně s dalšími okamžitě vstoupili do hořící budovy, kde objevili asi dvacet spících miminek. S odhodláním a bez ohledu na vlastní bezpečnost je vynášeli ven, některé dokonce i s jejich postýlkami.

David Squillante vzpomíná na to, že vtrhnuli do jeslí ve velké rychlosti a ihned zahlédli asi 20 miminek, jak spí. Spolu s dalšími je dostali z budovy, kde bylo mnoho kouře. Jejich čin byl natolik odvážný, že s nimi byla natočena reportáž, která se následně dostala na síť YouTube.

6letá dívka zachránila svou matku a 2 sourozence. Vrátila se pro ně do hořícího domu

Profesionální péče dorazila během chvilky

Následně na místo dorazily jednotky barcelonských hasičů, které situaci dostaly pod kontrolu. Pár poté naznačil, že oba budou pokračovat v procházce, jako by se nic nestalo. To ale profesionálové odmítli, oba novomanželé byli později oslavováni místními médii jako hrdinové, i když sami tvrdili, že jen dělali to, co by udělal každý.

Tento dramatický zvrat zcela zásadně změnil průběh jejich líbánkového výletu. Ačkoli si pár plánoval romantický a nezapomenutelný pobyt ve Španělsku, tento událostmi nabitý den se ukázal být nečekaným, avšak nepřehlédnutelným vrcholem jejich svatební cesty. Na SvětěKreativity jsme také psali o tom, jak řidička najela přímo do budovy mateřské školy.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*