5letá holčička přinesla do školky nesprávný obrázek pro paní vychovatelku. Ředitel obratem napsal hysterickou SMS matce

holčička kreslí
Fotografie: Pixabay

Tato malá holčička ráda kreslí a vybarvuje obrázky s různými psaníčky, které by měly ostatní potěšit. Jednoho dne však nechtěně přinesla do školky špatný kus.

5letá holčička jménem Ruby ráda kreslí a vybarvuje obrázky se psaníčky, které následně dává lidem, aby jim udělala radost. Když se však jednoho dne rozhodla překvapit také svou vychovatelku, spletla se a nechtěně jí přinesla do školky šokující dopis. Jakmile se to dozvěděl ředitel, neváhal a ihned volal její mamince, aby přijela – naštěstí však v dobrém, protože se všichni skvěle pobavili.

Bláznivá zpráva od malé holčičky

Když Brinn Williams (33) z americké Nebrasky obdržela SMS od ředitele školky, kterou navštěvuje její 5letá dcera Ruby, vůbec netušila, co jí po příjezdu bude čekat. Stálo v ní totiž, ať se okamžitě dostaví pro své dítě, ovšem důvod jí byl neznámý. „Ve chvíli, kdy jsem dostala SMS, nevěděla jsem, co se děje. Myslela jsem si, že je Ruby nemocná, protože je to moc milá dívka plná elánu, která si ráda hraje a zpravidla se vyhýbá konfliktům,“ dodala matka při rozhovoru.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Brinn Williams (@btotherinn)

Ruby si však velmi ráda kreslí, vybarvuje a především tvoří různá obrázková přáníčka pro ostatní, která následně daruje lidem, které má ráda. Jednoho dne se však zeptala během večera své matky, jestli by mohla použít její pracovnu, protože v ní má krásné barvy, papíry a další potřeby pro vytváření těch nejkrásnějších děl.

Když přišla a zeptala se, nemohla jsem odmítnout. Nemyslela jsem si, že je něco špatně, dělá tohle pořád a ví, jak krásné potřeby mám ve své pracovně,“ dodala matka. Když se Ruby ráno chystala jít do školky, běžela si pro svůj obrázek, který tam večer nechala, aby ho mohla ráno doručit paní vychovatelce. Bohužel si však dala do tašky trošku jiný papír, než měla.

Když matka přijela do školky

Jakmile matka přijela do školky, už na ní čekal samotný pan ředitel: „Dobré ráno, Brinn! Jen jsem chtěl, abyste věděl, že Ruby dnes ráno dala paní vychovatelce obrázek, který si prý ráno vzala z vašeho stolu. Nechybí vám náhodou?,“ sdělil ředitel po matčině příjezdu. Ta odpověděla, že rozhodně ne, ale že tam včera Ruby kreslila obrázek, který jí chtěla věnovat. Ředitel se začal smát se slovy „Ach, to se vám bude líbit“. Poté přišla vychovatelka a ukázala jí obrázek, který malá holčička přinesla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Brinn Williams (@btotherinn)

Když se na ní matka podívala, nemohla uvěřit svým očím. Nebyl v ní totiž ani obrázek, ale romantická zpráva, kterou si Brinn připravila pro svého manžela k výročí. Stálo v ní: „Nejsi jen můj manžel, ale ten nejlepší přítel, se kterým se mohu zároveň milovat. Jsi skvělý, miluju tě.“ Naštěstí se všichni tomuto nebohému nedorozumění zasmáli.

Zdroj: Mom

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]