Děda se rozhodl, že na svojí zahradě postaví obří bazén. Sousedé po dokončení nevěřili vlastním očím

Fotografie: iStock

Tento starší muž se rozhodl, že chce mít na zahradě něco, co jen tak někdo nemá. A proto postavil tento obrovský bazén.

Dá se říct, že konečně propuklo léto v pravém slova smyslu. Ale někdy jsou vedra už opravdu nesnesitelná, že člověk hledá nějaký bazén, v němž by se mohl zchladit. A lidé, kteří bydlí v bytech, moc dobře vědí, že to někdy dokáže být velmi složité. Tento starší muž přesně věděl, jaké to je, když už nevíte, kam se před horkem schovat. A proto se rozhodl, že na své zahradě postaví opravdu velký bazén. Podívejte se sami.

Opravdu obrovský bazén

V roce 2013 se Jerry a Marina Leussink z Kanady rozhodli, že svoji farmu promění na rodinný resort. A to pro ně znamenalo velké množství rekonstrukcí a oprav – ale pro ně nic nebylo nemožné. Velký sen Jerryho byl mít na zahradě obrovský bazén, v němž by se mohl koupat on s manželkou a také všechny jeho děti a vnoučata. Zkrátka celá rodina. A rozhodl se, že si tento sen splní.

Fotografie: Pexels

S pomocí několika mužů postavili bazén, který byl 27 metrů dlouhý a 21 metrů široký. Takový bazén pojme více než 1,2 milionu litrů vody. Kolem okrajů tohoto bazénu museli umístit kameny. Bazén zůstává čistý díky chlóru a masivnímu čerpacímu systému. Vlastně se dá říct, že je to takové rodinné koupaliště. A je třeba poznamenat, že vypadá opravdu krásně. Jerry na sebe může být pyšný.

Co s bazénem v zimě

V létě je tento bazén neustále využíván, ať už jen Jerrym a jeho ženou, nebo celou jeho rodinou. Dokonce mnohdy říká i sousedům, ať se jdou vykoupat, protože tento bazén je tak velký, že by se tam vešlo klidně jedno menší město. A co s takovým bazénem v zimě? Jerry vymyslel vážně skvělou věc. Z velkého bazénu se totiž přes zimu stane kluziště, které potom využívá každý, kdo kolem projde. Byl to zkrátka skvělý nápad.

Zdroj: Countryliving