Odhalená nevěra měla nečekanou dohru. Muž svou ženu originálně potopil

Nevěra je v partnerském soužití zcela neakceptovatelná věc. Bohužel statistiky ukazují, že k ní dochází stále. A potvrdit to může i muž z našeho příběhu, který na nevěru své ženy přišel. Nejprve se mu zdálo její chování celkem zvláštní, ale nevěnoval tomu až tak velkou pozornost. Až později si začal dávat všechny věci dohromady a přišel na to, že mu je žena skutečně nevěrná.

Měl několik důkazů

Když si byl stoprocentně jistý, jelikož měl i několik důkazů, tak se rozhodl, že připraví pomstu. Nechtěl na ženu jenom tak udeřit, jako je tomu jinde. Chtěl vymyslet něco, čím ji stoprocentně zostudí. Stačilo jenom vše správně naplánovat.

Chtěl, aby k nim přišel její milenec

Pár týdnů předem začal říkat, že na tento konkrétní víkend vyrazí pryč se svými přáteli. Snažil se ženě naznačit, že bude mít celý víkend pro sebe – a tedy pro svého milence.

Když muž v kuchyni odhalil schovanou sklenici vína, věděl dobře, že se mu lest podařila a že milenec skutečně přijde. A tak ve stanovený čas z bytu odešel.

Spojil se s příbuznými

Nešel však na akci s přáteli, ale spojil se se svými příbuznými. Hlavně potom ze strany jeho manželky, které chtěl zostudit před celou její rodinou. Jak by také ne, když nevěra se neodpouští. A tak je svolal za účelem toho, že pro ni chystá překvapení k narozeninám. Tím příbuzní neměli ani tušení, a jelikož mělo jít o překvápko, nikdo nic neprozradil.

Vyrazili na místo

Šlo se na to. Partner spolu se zástupem příbuzných velmi tiše vešel do bytu a pomalu mířil do ložnice. Zde doslova vyrazil dveře, aby mohli všichni zakřičet „překvapení“. A překvapení to skutečně bylo, jak pro ženu, kterou takto přistihli se svým milencem, tak pro celou její rodinu, která zjistila, co je ve skutečnosti zač.

A partner, který vše zosnoval? Ten se jenom tiše smál. Vše mu dokonale vyšlo. Co říkáte, je to originální postup, když je odhalena nevěra? Myslíme si, že rozhodne ano.

Fotografie: Pixabay