Originální věšák na oblečení můžete vyrobit za pár korun. Stačí k tomu několik trubek

Věšák na oblečení je skvělou možností, jak se dá vyřešit problém s nedostatkem úložných prostor. Pokud máte tento problém také, pomůže tento návod. Díky němu si totiž věšák nekoupíte, ale vyroníte. A postačí vám k tomu jenom několik obyčejných trubek. Takto jednoduché to může být.

Co budete potřebovat?

Ano, jsou to skutečně jenom měděné trubky. Ty jsou pevné, budou mít dobrou nosnost a také vás zaujme to, jak nakonec skvěle vypadají. Aby se vše povedlo, nachystejte si.

  • 2 měděné trubky dlouhé 150 cm
  • 4 měděné trubky 60 cm dlouhé
  • 1 měděnou trubku dlouhou 90 cm
  • 2 měděná 3 cestná kolena
  • 2 rohy
  • 1 epoxidové lepidlo

A jdeme na to

Jako první si vezmete trubky dlouhé 60 centimetrů a ty spojíte pomocí 3 cestných dílů. Aby vše drželo jak má, tak použijete lepidlo, které vytvoří kvalitní spoj.

Mezi tím se můžete pustit do dalších prací, které jsou spojeny s tím, že na další trubky umístíte už klasická kolena, která také přilepíte.

Následná postup je založený na tom, že k 3 cestnému kolenu přiděláte další z trubek. Díky tomu by vám měly vzniknout dva tvary připomínající písmeno T.

Začněte tvořit věšák na oblečení

Tyto základní práce vám jednoduše ukazují, že věšák na oblečení už začíná dostávat svou podobu. Nyní je třeba použít dvě trubky o délce 150 centimetrů. Opět nezapomínejte na lepidlo.

Spojte tuto trubku s klasickým kolenem a jak je zvykem, zajistěte také to, aby lepidlo uschlo a spoj držel, jak má. Takto postupujte i na druhé straně.

Věšák na oblečení je hotov

Nyní vidíte, že je váš věšák na oblečení hotový. Dole jste použili díly ve tvaru T, nahoru vedou nejdelší trubky a ty jsou spojeny částí se dvěma klasickými koleny.

Nyní už vám stačí jenom věc poslední, kterou je použití ramínek, na která dáte své oblečení a tato ramínka následně jednoduše pověsíte na konstrukci. A je hotovo. Najednou máte vytvořený další dostatečný prostor pro veškeré vaše svršky.