V domě prarodičů našla téměř 100 let starý kufr. Nyní může obsah zpeněžit za astronomické částky

starý kufr
Fotografie: Unsplash

Slavná tiktokerka Lauren Hughey objevila v domě svých prarodičů 20 let neotevřený kufr. Přiznala, že její zvědavost neznala mezí, a tak se ho snažila za každou cenu otevřít.

Lauren se podělila o svůj zážitek ve videu na TikToku, které se týkalo vzpomínky z jejího dětství o tajemném předmětu. Ten však jako dítě nemohla otevřít. Zároveň dodala, že na věc úplně zapomněla, dokud ji znovu nespatřila na půdě svých prarodičů. Jednalo se o starý kufr, při pohledu na nějž se jí všechno vybavilo. Lauren přemohla zvědavost, a tak se rozhodla, že se podívá dovnitř. „Patřil mé prababičce, tak jsem neměla tušení, co by v něm mohlo být,“ dodala ve svém videu na TikToku.

Oblečení, které bylo staré skoro 100 let

Pomocí speciálního nářadí se jí podařilo otevřít rezavé panty kufru. To, co v něm viděla, rozhodně předčilo její očekávání. Kufr byl plný oblečení její prababičky z 50. a 60. let 20. století. Fascinovaná autorka videa ho okamžitě začala prohlížet a vyhodnocovat jeho zachovalost. Po chvíli se však ukázalo, že to, co našla, nebylo jen v perfektním stavu, ale také to dokonale odpovídalo aktuálním módním trendům.

truhla zlato

Na půdě našel podivnou krabici. Když ji konečně otevřel, tak učinil život měnící objev

Co našla v kufru za oblečení?

Video se zajímavým nálezem na TikToku získalo spoustu zhlédnutí. Autorka zde představila různé kousky oblečení, jako jsou kostkované šaty áčkového střihu s límečkem, květinové šaty, kimono a elegantní medový kostýmek s lemy. V kufru se toho našlo ještě více, ale zmíněné kousky měly největší hodnotu.

@lhughey12 I COMPLETELY freaked out I was so excited #vintage #fashion #found #tiktok #fyp #foryoupage #viral #retro #tiktokfashion #foryou ♬ Put Your Head on My Shoulder – Jaden Pugh

Nalezené oblečení může mít časem obrovskou hodnotu

Mnoho fanoušků bylo nálezem Lauren ohromeno a radilo jí, aby oblečení za žádnou cenu neprodávala. Lauren ale sama ještě neví, jak s tímto menším pokladem naloží. Každopádně nalezené věci nám připomínají, jak nadčasové mohou být módní trendy a jak důležité je vážit si našeho kulturního odkazu. Jednou se totiž cena těchto konkrétních kusů může vyšplhat na astronomické částky.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]