Taneční pár ukázal, že jsou mistři svého oboru. Akrobatický tanec ohromil všechny v sále

Akrobatický tanec vyžaduje neuvěřitelné soustředění a také mnoho talentu. To vše předvedl taneční pár z Ukrajiny. Valeriy a Julie jsou dva mladí talentovaní lidé, kteří svým představením oslnili na internetu téměř deset milionů diváků. Nechte se také unést jejich obratností, ladností a synchronizací.

Akrobacie nejen ve světě tance

Akrobatické prvky spatřujeme nejčastěji v oboru gymnastiky, krasobruslení, nebo v rámci jezdectví na koni. Akrobaté jsou lidé, kteří musí oplývat velmi dobrou fyzickou kondicí a svalovou silou. Jejich umění spočívá v letitém tréninku a pravidelném drilu. Často také můžeme natrefit na akrobacii při různých cirkusových představeních.

Valeriy a Julia v dechberoucí show

Taneční představení s prvky akrobacie mladý pár předvedl za doprovodu písně Heartbeat od zpěvačky Nneky. Mnozí diváci mohou být přesvědčeni, že tito mladí lidé jsou i skutečným párem v životě, nenechte se však mýlit vášnivými tanečními prvky. Jsou skutečně jen tanečníky, kteří spolu sdílí pouze taneční parket. Jejich vzájemné propojení je ale fantastické. Zcela jistě vyžaduje nejen fyzickou sílu, ale i zvýšenou koncentraci.

Celé taneční představení provází střídající se fáze klidného uměleckého tance a vzrušujících pasáží s akrobatickými momenty, kdy doslova zapomenete dýchat a čekáte, jak to dopadne. Výsledek je ale vždy dokonalý. Valeriy je se svými pevnými pažemi vždy připraven Julii zachytit, a tak mezi těmito lidmi musí panovat i neskutečná důvěra. Jejich ladné pohyby inspirují.

Možná si po shlédnutí tohoto videa také zatančíte a vyjádříte své vnitřní emoce. Tanec totiž dokáže mnohé. Není jen pouhým fyzickým projevem, ale i duševním. Bez duše by nebyl ničím. A tak to dokazují i tito dva mladí lidé. Muž a žena, kteří pohyb milují a je to vidět. Dívejte se až do konce, nechte se unášet harmonií, klidem a vzrušením.

Fotografie: MaximaArtProd

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]