Návštěva stylisty ženě doslova obrátila život naruby. Omládla o 20 let a v zrcadle se nepoznala

Fotografie: Waterkloof / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Matka slavného make-up artisty a stylisty se nikdy neobjevila na veřejnosti nenalíčená. Dokonce ani její vlastní syn ji tak nezná. Až do nynějška, kdy mu odtajnila svou přirozenou tvář.

Christopher Hopkins je známý make-up artista a stylista, jenž pomáhá ženám kompletně změnit svůj vzhled a znovu získat ztracené sebevědomí. Pokud se ptáte, co ho vedlo k takovému povolání, stačí se podívat na jeho matku Joann. Ta se za posledních 50 neobjevila na veřejnosti bez líčidel. Vlastně ani sám Christopher ji nezná s jejím přirozeným vzhledem. Nakonec ji však přemluvil a ona mu odtajnila svou pravou tvář.

Raději bez oblečení než bez make-upu

Christopherova matka vždy tvrdila, že by se na veřejnosti raději ukázala bez oblečení než bez make-upu. Nejde ani tak o to, že by se styděla za svou přirozenou tvář, ale líčení je jejím smyslem života. Bez něj se cítí nahá. Proto se líčila nejen v případě, kdy vyšla ven, ale také tehdy, kdy zůstávala jen tak doma. Dokonce se neodličuje ani na noc, aby si ráno vychutnala kávu s tváří, která jí je sympatičtější, jak sama uvedla.

Proto ji její syn nikdy neviděl, nebo si spíše nepamatuje, že by ji kdy viděl nenalíčenou. Nesmírně toužil po tom vidět její tvář bez make-upu. Ačkoli to vyžadovalo veliké úsilí, nakonec Joann přesvědčil, aby mu odtajnila její tvář a líčení si odstranila. Pro oba to bylo významné poprvé. Výjimečnou chvíli proto bylo nezbytné zachytit na video.

ruce

Důchodkyně razantně zhubla, ale třešničkou na dortu byla návštěva stylisty. Toto je jedna z největších proměn

Výsledek byl velkým překvapením

I když byla pro Christophera matčina tvář bez líčení velikým překvapením, stále se domnívá, že je Joann krásná i bez make-upu jako s ním. Na tom se shodují všichni uživatelé internetu, kteří video zhlédli. Nejdříve je na něm zachycen Joannin život v několika fotografiích, následně její přirozená tvář bez jakýchkoli známek make-upu. Udělejte si názor sami.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]